SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192900

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
A tu macie prawdziwego leyusa, przy kolejnym podejściu do Murphy'ego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wcale się swojego wyglądu ani Murphiego nie wstydzę, z Mariuszem trzymamy się razem i damy Ci radę! Tutaj masz zdjęcie Mariusza informatyka uwielbiającego systemy unixowe:

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Xexexexe :D To wyjaśnia pewne sprawy związane z tacieżyństwem :D W zeszłym roku miał awarię sieci elektrycznej i stało się! Komp się zrestartował! :D

A tutaj macie krótki filmik na temat szkolenia młodzieży z savoir vivre w autobusie, czyli co robimy z tymi co nie wykazują postępów




Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-01-26 14:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Obaj jesteście walnięci, hehe.

Sorry, za brak weny ale skupiam się na poszukiwaniu jakichś porad na temat ćwiczeń, bo jestem w tym temacie początkująca, nie wiem nic ;)

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Obaj jesteście walnięci, hehe.

Czujemy się zaszczyceni Twoją opinią :D Lubimy czuć się doceniani :D

EDIT:
Jak patrzę na wasze fotki, to nie mogę się opanować, Ciasteczka!




Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-01-26 15:01:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Hahahhahaha nie uwierzycie! Wysłałem aplikację o pracę :D!!!!

Tak jak se zdałem sprawę, że to 23 k z ogłoszenia to przed opodatkowaniem to trochę mnie zemdliło.... ale mógłbym kiedyś spróbować popracować i te 23 k na CNC na start to by było ok.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Czyli co, cały endżinering w ****u, benefity w ****u, 60h/tydzień i wyjdziesz na ludzi z 18k rocznie na rękę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
gdzie spokojnie wstrzymaj wodze!!!! Tylko do wrzesnia bym se popracowal! Co ty myslisz ze ja bym tak robil 40 lat do emerytury? :D No zwariowal, bym se wolal reke obciac zeby disability benefits dostac :D

Oto kim dla ciebie jestem!:


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A pzoatym to wiesz co sie liczy??!?!?!



“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ide dzis na BJJ niby chodze zwykle w czwartki ale juz nie moge cisnienie mnie rozsadzi, tak mnie blase denerwuje ze musze skopac komus dupe ;), i teraz masz za swoje niewinne ofiary przez ciebie cierpia ;)

ide cos zjesc bo jak za pozno szama to sie porzygam na treningu :D

najlpeije ze zeby potrenowac mam 50 min na rowerze pod gorke :D A dzielnia w ktorej jest Faktory Gym to lol widzicie ta pomaranczowa fale przemocy:
http://maps.police.uk/view/northumbria/newcastle/
jak tamtedy jade to czuje sie jak amsterdamie, bandy turasow/arabow na kazdym rogu, poprzeplatane chlopaczkami w dresach ktorych jezyk jest calkowcie niezrozumialy dla kazdego kto nie mianuje sie geordie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium