SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192786

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja nie wiem ja nie lubie lososia, moja zona lubi to se smazy filety z lososia, ale w puszcze to woogle nie kupujemy albo wedzony i na kanapki albo filety i smazy

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
według jednej z moich byłych koleżanek klasowych łososie biegają po lesie a piasek rozpuszcza sie w wodzieciekawa teoria czyli coś chyba przewidywała nazewnictwo,czy łosos ten jest o smaku łabędzia??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weźcie se red z leyem załóżcie osobny temat pt "między nami społecznymi pasożytami"
buchachachachahcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta to ty se zaloz osobny temat sam dla siebie: Miedzy nami sponsorami :D w zasadzie zglos do rzadu ze zamiast placic posrednio swoj podatek to chcesz mi go bezposrednio przesylac :D ciekawe jestem co by odpisali :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
redhand, długo załatwiałeś jsa? Sam zezygnowałeś z pracy czy cie wyyeahbali? :D Napisz coś więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja sie tam nie znam ale podłączam sie do pytania

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dobrzeeeee!!!Liczba beneficiarzy rosnie, frustracja tax-sponsorow proporcjonalnie :D

Spadam bede za 3 h :D CZas na wp.p.i.e.r.do.l :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
poszedlem w piatek tydzien temu ,umowili mnie na spotkanie w poniedzialek pozniej bylem w srode podpisac liste i juz czekam na chajsik co ma przyjsc w przyszlym tygodniu, pracowalem przez agencje i nie bylo juz dla mnie roboty. ale jak sam odejdziesz to moze sie nie kapna w urzedzie jak powiesz ze cie zwolnili.heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398




wyprodukowano w kielcach ale dzis dostalem go w Anglii :D kuhwa ale solidny normalnie jak polski :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Na pohybel tym co się nie znają na hh:




Słuchajcie to jest track!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium