SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192771

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Good morning skacowane cydrem beetrooty

Roxi: Sekret zawsze znalem teraz sie nim dziele

Zmieniony przez - warezz w dniu 2011-03-03 09:01:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Dobry

Warezz - to się podziel :P

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
And the answer is:


Kupuj w Lidlu i niech maz za Ciebie placi. Zaoszczedzisz 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Sposób na tanie tankowanie:
Zawsze podjeżdżaj na inną stację, z innymi blachami i nie zapomnij o kapturze bo zimno! Pamiętaj tylko żeby zwrócić uwagę, czy akurat nie ma korka na drodze wyjazdowej, inkasenci całkiem celnie napierają z gaśnicy po aucie od kiedy sami muszą płacić za to co uciekło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wiem że sie nikt nie stęsknił za mną całemu o2 zacytuje pewną panią z youtube"to ja Danka Kidzińska,mówię wam będziecie kurhwy wisieć,hooy wam w dupe hooy wam w dupe!!!!!!!!!!!" odpoczywałem sobie od neta,nawet tv zacząłem oglądać aż tu patrze w gazecie ogłoszenie o prace,załadowałem neta,wszystko tak jak zwykle,klece meila aż tu nagle ąę żeby zabłysnąć wpadłem na pomysł a sprawdze czy jakiś byków nie zrobiłem w my perfect eanglish wypocinach"pliz ja nid thiz job"klikam tłumacz na stronie głównej a tu przekierowuje mnie na strone o2 z której wynika że jak nie mam visa/mastercard i nie podam im danych z karty to musze sie udać z paszportem/dowodem tożsamości do sklepu o2 w celu....uwaga...sprawdzenia że mam po wyżej 18 lat

nie wiem kurhwa czy ja jestem głupi czy tylko *******nięty ale to nie jest normalne

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Kuhwa, zamiast cieszyc sie ze probuja ratowac twoj dzieciecy tylek przed pedosami z zagranicy, ten jeszcze narzeka! Nie umiesz sie dogadac z forejnerami to dobrze dla ciebie, trza rodakom dac poruchac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie oto chodzi.specjalnie wybuliłem 20 f z konta żeby uaktualnić profil na legalnym portalu dla pedofili w izraelu a teraz nie moge oglądać 5 letnich chłopców z zimbabwe w koszulkach unicefu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Widocznie sprawdzają czy masz kredytówkę z limitem odpowiednim żeby jednego kupić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Podejrzewam ze MAriusz naprawde nie dostal tej pracy :P Tylko tak napisal ze w pon zaczyna i teraz glupio mu to odkrecic dlatego sie nie odzywa co i jak. :P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Tęsknisz za jego nieprzeciętną urodą i poszczuciem humoru?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium