SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192903

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Pierwszy paszport można wyrobić z angielskim aktem urodzenia, potem trzeba mieć już odpis polskiego aktu. Byłem wczoraj załatwiać drugi paszport dla małej, bo zabraknie nam miesiąca żeby na starym zjechać do PL, o dziwo brak kolejki przed wejściem do konsulatu, w środku spędziliśmy może ze 20 min, kulturka :D

Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-03-01 12:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariany wrocily do raju :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
ja juz pierwsy\ mialam tylko nie mam aktu polskiego tylko angielski co teraz,a roksi corka rodzona w anglii ,masakra same problemy

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Moja mała też się urodziła w UK, przy pierwszej wizycie w PL odwiedziliśmy Urząd Miasta gdzie na podstawie angielskiego aktu dokonano wpisu w papiery i mogliśmy dostać polski akt urodzenia, więc nie ma problemu z paszportem. Nie wiem czy da się to załatwić będąc tutaj, kojaże coś że do odbioru decyzji potrzebni byli oboje rodzice. Czas oczekiwania ok miesiąca, ale że u nas zajmuje się tym kierowniczka która nie lubi jak jej papiery leżą na biurku, mieliśmy papiery po 2 dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
chodzi o to ze ja nie mam polskiego aktu urodzenia i to nie jest takie proste jakby to bylo proste to juz bym miala paszport z tego co czytam to muszemiec polsi akt a skad?i co jak nie mam?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w linku ktory dalem jest wszystko opisane, ja wyslalem tate zeby to zalatwil i nawet nie bylem w PL po to

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Zanett ja wyczytałam, ze nie trzeba mieć polskiego aktu.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
leylus ja nie mam taty ani nikogo w pl jestem sama z corka tutaj roksa gdzie to wyczytalas

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
musisz skoczyc do pl w takim razie chyba, w tym temacie na bank jest opisane, albo przez konsulat sie chyba da zalatwic

tam wszystkie opcje byly rozwazone juz nie pamietam bo dawno to czytalem

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Zanett - w tym linku, który Leyus Ci wysłał . Snow tam napisała "bardzo Ci dziekuje.Ciesze sie,ze nie musze miec tego polskiego aktu."
A z ojcem dziecka nie będziesz miała problemu? Miałaś już wcześniej paszport dla małej? Masz jej PESEL?

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium