SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192865

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
amen

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
Mariusz jest tak tragicznie beznadziejnym operatorem ZMYWa, że muszą mu zwiększyć liczbę godzin do 60 tygodniowo żeby wyrabiał normę jednorękiego bezzębnego somalijczyka który pracował tam przed nim, zanim zabiła go postępująca choroba kesonowa i 12 kul z kałacha których lekarz nie wyjął bo był z czerwonego krzyża a nie półksiężyca.

święty krzyżu obroń ten post
........////........
........////........
........////........
.//////////////////.
........////........
........////........
........////........
........////........
........////........
........////........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz wypraszam sobie na chwile obecna zakombinowalem tak ze tyle tax creditow tto ja mam w 2 tyg a nie w miesiac!!! :D Mnie tu widze nie doceniasz :D

Spokojnie ja sie nie goraczkuje, nigdy nie robie nic na syzbko z inwestycjami, zawsze najpierw odpalam rahcunek demo, jezlei rpzez tygodnie/miesiace przychodza zyski to w tym czasie czytma jeszcze z 2-3 ksiazki zbey meic pewnosc ze to nie zbieg okolicznosci i dopiero. Kazda inwestycja jaka zaczynam jest przemyslana a jak mowie forex do tej pory powodowal ze kase wirtualana tracilem. A zawsze mniejsze emocje toba targaja jak gras zna wirtualnej niz na realnej.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus, tylko dziś odrobiłem już ponad 1300 funtów
tylko że gram ostrożnie, zostało mi jakieś 26 dni aż konto się zamknie, więc postaram się chociaż odbić żeby dojść w granice tego co miałem na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie najbezpieczniejsze pary to EUR/USD i GBP/USD, praktycznie w ciągu dnia kilka razy te same kupuję/sprzedaję i jakiś tam zysk jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i takie opytanie
kupiłem 1 mln EUR/USD czego to jest milion?
dolarów? czy jest jakaś inna jednostka?
święty krzyżu obroń ten post
........////........
........////........
........////........
.//////////////////.
........////........
........////........
........////........
........////........
........////........
........////........

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-01-10 12:29:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
Realized P&L 108,24
Byle mnie teraz jen nie zatopił i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie zastanwailbym sie w przypadku forexa na zasadzie kupilem sprzedalem :D
po w praktyce kupiles 1 milion euro sprzedajac 1 milion dolarow :D ale to jest zbyt absytrakcyjne w stosunku do calosic bo rpzeciez ani jednego ani drugiego nie miales :D Staram sie myslec na zasadzie: jezeli kupuje pare EUR/USD to obstawiam ze wartosc euro wzrosnie w stosunku do dolara, jezeli sprzedaje to zakladam odwrotnie. Ulatwia to myslenie o realiach takiej tranzakcji. Doskonale ze szczegolami wyjasnil to Jim Cramer w jedenj z ksiazek mimo ze poswiecil na to malo stron i robil to na podstawie obstawiania na wzrosty spadki akcji. W kazdym forex turtorialu tez powinno to byc objasnione.

Takie ksiazki raczej naswietla ci podstawy, jak mowie ja zwykle na dluzsza mete wtapiam na forexie co za tym idzie nie jestem najlepszym doradcom co do materialow napewno zadna przeczytana ksiazka ci nie zaszkodzi a jedynie pomoze i podejrzewam tez ze jedna ksiazka nigdy nie ebdzie wystarczajaca przy tak duzym rynku jak forexi i takiej dziwgnie na jakiej gramy.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mi chodzi o książkę która objaśni podstawy, a grubszy materiał to se odpuszczę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium