SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192818

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Psychologia tłumu... jak by to była jakaś zgrana ekipa nastawiona na avanti a nie przypadkowy zlepek, to by pogonili w 20 całą tą zgraję, a tak tylko pouciekali troszkę, dali się wyłapać i zmasakrować na glebie :D
Swoją drogą, źle się dzieje że tak im słabo idzie, za 30 lat już wcale nie podskoczą... England 2040 = muslim state!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
coz powiedziec...... anglicy - nic dodac nic ujac :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a uciekali jak francuzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Oni mieli jeden bieg do przodu i 3 wsteczne, więc nie dali się złapać, a angole nawet uciec nie umieją :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
leyus uważaj bo za takie zachcianki bicia ludzi dopadnie cie ciapata antifa albo angielska ty faszysto ty i benefity ci poucinają

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
O czym Wy tu wogóle piszecie?
Nie macie co robić? Za ścierkę się łapać i pomagać w obowiazkach domowych

Byłam dziś znów u lekarza, tym razem mojego gp. Pogrymasił, popitrasił i dał - uwaga, uwaga - tabletki ze sterydami.
Wykupiłam ale nie wiem czy dać. Nosz cholera, czy oni tu nie mają rozumu?

A paracetamol to niech oni sobie w czokowentyl powsadzają. Najpierw każą dawać a potem pytają czy gorączki nie było, no dałny.

Pozabierało i mnie - katar i kaszel, łeb sadzi jak franca i oddycham nosem jak upośledzona.

Sorry za moje gorzkie żale...


A my tu wszyscy bezrobotni jesteśmy?

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jaki skład tych tabletek firma i nazwe poproszę,nie chcesz brać to prześlij mi je zresztą jak jesteś chora to nie bierz koksu bo cie poskłada jeszcze bardziej,no cóż lekarz za dużo klas chyba nie skończył ja wypraszam sobie co chwile w kuchni siedze

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-01-31 15:24:24

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Tu same byznesmeny siedzą (przyszłe lub niedoszłe), plus jedna biurwa, a nie bezrobotni :D Flexible working hours i te sprawy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta biznesmeny pelna geba :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Gęby? A raczej mordy, bo tu straszą dzikie hordy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium