SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192847

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
A ty Highlander z pracy odszedles?

jutro będzie tydzień, jak w domu siedzę. jadę jutro składać papiery o socjal i jak mi przyznają, oficjalnie dołączam do zacnego grona POLAKUS PASOŻYTUS BENEFITOŻERCUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
swoj chlop!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Leyus, o.d.j.e.b.a.j się w końcu od Mariusza, bo ze swoim iq sklonowanej owcy nawet się nie obejrzysz jak podpiszesz (niby)pokwitowanie odbioru towaru z icelanda, a 2 tyg później będziesz przepraszał przed milljonami słuchaczy

A tak wogóle to nie chce mi się z wami gadać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja chce zeby MAriusz wzial mnie do bully beatdown! Co myslsiz ze za 10 000 bym nie poszedl?! Jeszcze bym donegocjowal drugie tyle po programi i bylbym k*********gwiazda

a z icelanda nie ma ku.r.w.a pokwitowan to nie to co twoj ulubiony LIDL :D

a pozatym to ja sie nie czepiam Mariusza tylko ostatnio sie nam poglady nie pokrywaja. Zreszta z toba tez mi sie nie pokrywaja bo zadnego benefita nie masz wiec ty swiezak emigracyjny jestes, idz caluj payslipa i morda w kubel :D Z nikim kto nie ma benefitow mi sie nie pokrywaja pogladay :D A teraz ide dzwonic o wiecej benefitow, milego 75 h shiftu w tym tyg wam zycze :D

A btw historia zaslyszana od jednego polaka tutaj ponoc autentyk. Wynajmowal on cahte z Polakami co w TESCO robili. TESCO dawalo im polary za darmo i chleb. Wiec wszysyc ci polacy zeby oszczedzic na ogrzewaniu spali w tych polarach, rano wstawali zarli chleb z drzemem i do pracy! I tak stukali dizen w dzien 16. Musze sie dowiedziec czy w weekend prali te polarki chociaz. (ale watpie, bo druga historia dotycyzla laski ktora miala 1,5 klapka do chodzenia bo sie jej pol urwalo, ale dalo sie chodzic wiec nie kupowala). Historia rodem jak z onetu! Kiedys bym nie uwierzyl ale juz kilak miechow mieszkam na polnocy i przypomnialo mi sie jak to z Polakami bylo na wschodzie UK (Essex, kolesie jak nie bylo promocji na bagietke to nie kupili, robili 12 h, wracali grali na ps2 w fife spali i znowu). I poznalem tu troche takich agentow ze wierze.....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
I ty tu blas nie medrkuj bo ostatnio kolege ci zgnoilem! Skasolwa mnie funta wiecej niz powinein i mu tlumacze przy wysiadaniuz e do teog miejsca powienem mniej zaplacic, a on sie ze mna kloci i jeszcze mi sie nie zatrzymal na przystanku!!! No to napisalem skarge na ch.u.j.a nie wiem czy on zgarnie opierd.o.l czy nie ale teraz pisze te skargi co tydzien bo mi przyslali bilet tygodniowy na wszystkie strefy :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konfitura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase kuhwa napedziles mi stracha pierwszy raz w zyciu dzisiaj iceland chcial odemnie podpis kuhwa! :D normalnie kiedy przepraszam? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Widze ze powoli tu dociera do niektorych konfitur, ze sa tacy co moga pomoc ale najwyzej w spuszczeniu sobie w*******u, ale i tacy co MOGA BO KTO BOGATEMU ZABRONI KUHWAAAA!!!

Pisz sobie skargi, sa takie firmy co przepraszaja i daja bilety na krzywy ryj byle leyusowi co uzbieral na bilet po kilku latach w jukej i jeszcze mu sie wydaje ze drogo bo jak pytal 4 lata wczesniej to kosztowalo funciaka taniej... echhh te paki-biedaki, zaraza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja też się brzydzę tymi benefitożercami

leyus pisałeś o takich świetnych interesach jakie to Twoi znajomi mają i że po 1000 funtów na czysto wyciągają
podaj przykład, pomysł a po 1szym roku który przyniesie zysk przyniosę Ci w zębach 5% tego co zarobiłem (mówię o czystym zysku)
dawaj i to szybko

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-11-22 16:09:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Ja się tak brzydzę tym robactwem maluczkim, że wracam do Polski w kwietniu i będę sobie tu wpadał tylko po to żeby się pośmiać jak leyus opowiada te swoje historie co niby znajomi polacy opowiadają, a sam ma odciski na rękach od pada i chlebową cerę...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium