SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192816

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jakie barbakju w newcastle mamy wypi.z.d 365 dni w roku i szare niebo, gadalem z gosciem co ma 69 lat i mieszka tu cale zycie to mowi ze zakup barbekju to byl najbardizej bezzyteczny zakup w jego zyciu :D Mowi ze jak mu sie uda raz do roku uzyc to jest happy.

redhand - masz na imie jak moj brat? Marcin przyznaj sie to ty? Moj brat tez jest beneficiarzem :D To u nas rodzinne :D A tak ten w filmiku to ja :D

Pika - wiadomo komunisci to swinie ale faszysci co zabijali Polakow sa tacy cool nie? :D Dla mnie to wy jedno scierwo jestescie :D komunista = faszysta :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
GSP vs SHIELDS !!! Jaram sie strasznie ta walka! Nie wiem jak wy!?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Jutro otwieram sezon grillowy niestety bez cajdra bo do roboty trza isc, odbije se to next sat gdzie cajder bedzie lal sie z kranow a mieso bedzie dogorywac nad zarem :D Bedzie grubo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
secoszek- monologi to moja specjalnosc :) codziennie do siebie gadam, a z byciem dowcipnym :) wlasnie to dowod ze nie masz poczucia humoru hehehe a tak pozatym to list dostalem z social services ze sa pleased to inform me ze zostalem zapisany by wziasc wasze pieniazki :D dawaj hajsik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ps oddawac sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
U mnie sog nie wchodzi :/
Mariusz to tez tez na "f" skasowal mojego blyskotliwego posta, dobrze ze mam kopie bo sama przyszla na maila, w odpowiedniej chwili wrzuce do wszystkich tematow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dobrze blase moja szkola :D Ale za to jest ban od kogos wyzej wiec idz do kafejki zaloz nowe konto i wrzuc z innego ip i nicku :D

redhand - sog juz nie wchodzi :( pozdrowki dla wsyzstkich podatnikow na swiecie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Will do :) Jeszcze utrzem nosa tym żydokomunofaszystom! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
slabe to bylo :D myslalem ze dasz rade lepiej :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium