SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192907

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jutro bedzie na torrentach to zassam. Mariusz jestes w TV! teraz wiemy skad ta depresja :D 2.5 funta to nie za dobrze

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Zgłaszam leyusa do Bully Beatdown, Mariusz trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hahahhahahahaa dawaj, ja jestem taki kozak ze im dopiero pokaze, 10 k dolcow lekka reka! a w przyszlym tyg jade do pristolu, wchodze do autobusow i mowie glosno i wyraznie: Dziendobry! Jak ktos odpowie dziendobry to w******* :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Dzwoniłem, sprawdzili twój profil, szykują braci Mroczków bo są tani, wezmą każdą robotę i nawet Majhem się ich boi

Jak się już pozbierasz do kupy, to zapraszam, zobaczysz jak tu lubimy żydokomune z paki-stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jestem rodowitym zydem z pakistanu i jestem z teog dumny!

A Mroczkowie! ci Mroczkowie! No to zescie czolowke polskiej sceny MMA wyciagneli. Az sie zleklem, ale co to dla zyda z pakistanu jak ja!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry był ten ruski koleś któy wygrał te 10tys, gość w graplingu ręce trzymał prze sobie tak że tamten koleś nie mgł mu ich wykręcić a w kicboxingu po prostu zbierał wszystkie strzały i 10 tys jego hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Siema Wasate mariany wybiera sie ktos swoim pasatem do PL na swieta????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mam samochodu bo chodzę pieszo i wszystko noszę w plecaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
moj pasat nie dojedzie, a pzoatym nie mam prawo jazdy a j.e.b.a.n.i policjanci jak widza zyda z pakistanu jak ja za kierownica to sie czepiaja o takie *******y: czy masz rpawo jazdy, czy masz dowod, czy jedziesz trzezwy. K... ja z akolkiem w Polsce pije bo sie boje tych trzezwych! No i ze mi sie pasek rozpadnie. A prawo jazdy jakby mi w koncu oddali to bym mial, oni maja taki burde ze nawet nie wiedza ze maja moje prawo jazdy i sie za kazdym razem pytaja!

No w UK tak nie ma tu od razu mowie: jestem dyskryminowany i mowia: a przepraszamy pan jedzie dalej! I tka powinno byc w normlanym kraju!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuhwa cebulaku Ty obok żyda nawet nie stałeś polaczku z koziej wólki a pakistanu to nawet podsuwając Ci pod nos globus byś nie pokazał
a teraz złaź z trzypiętrowego łóżka bo następny marian ma swoją szychtę spania
aaaaaaaaaaa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium