SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192899

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32837 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403031
No popatrz jaki ten świat mały... To ty jesteś tym nieśmiałym płaczliwym typkiem co razem z drugim takim ancymonkiem cieszyliście się jak dzieci jak wam opchnąłem ten pomysł za grube sianko? No i jak wam poszło, kiepskawo widzę że już się zwinęliście :D
Ale jaki pan taki kram, widać było od razu że nie macie jaj do tego, w świecie wilków jesteście zaledwie karmą dla psów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Bulls, Bears Make Money, Pigs Get Slaughtered- J. Cramer SWINIO!!! :p

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32837 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403031
Chappie, znów do Mariusza się rzucasz? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32837 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403031
Lista obecnie najbardziej aktywnych uczestników spamu:

1. Blase83 aka Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, Szef wszystkich szefów :D




2. Mariusz_1979 aka Slaughtered Pig aka DR GDYBY :D




And... Ladies and Gentelman! Last, and Least!
3. Leyus, aka Chappie aka Man with Golden Speech (unfortunately obecnie zastawionym w komisie).







Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-01-26 13:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Siema Piotrusie.
Jak miło, że o mnie pamiętaliście w ankiecie

Zapisałam się na siłownię i gubię wałki.

Jaki piękny ranking Blase masz talent!

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32837 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403031
Dzięki roksanula, jak do nas wrócisz i wyrobisz normę 1 posta na 5 min to nie zawaham Cię uwzględnić :D Wystarczy być grubiańskim, żreć łabędzie i zapijać sajdrem, oraz udowadniać wszystkim że twój spam jest najlepsiejszy. Proste jak ogon Mariusza, a jak już przy nim jesteśmy to musisz mu koniecznie napisać co sądzisz o jego taktykach forexowych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ja ten ranking mam trochę inaczej:
1. Ja- czemu na pierwszym miejscu nie trzeba wyjaśniać starczy, że wrzucę swoje realne zdjęcie:



bez pseudonapinki jak blase a od razu wiadomo, że zasiekał bym takiego białasa jak jakiś Krzysztof Jarzyna, ze Szczecina a potem bym uciął se drzemkę z blantem :D
2. MAriusz aka real deal trader:



To jego mina jak widzi stan swojego konta :D
3. Blase




niedoszły gangsta, z pipidówki zwanej Polską :D


A oto marzenie blase, zostać kierowcą autobusu szkolnego :




Tymczasem jak do tej pory to jedyne co wisi u niego w autobusie:

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ta roksanula więcej spamu plssssss!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32837 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403031
Nie zwracajcie uwagi na tą marną kopię JEDYNIE PRAWDZIWEGO BO MOJEGO czyli NAJMOJSZEGO RANKINGU! Jedyne co się zgadza to panienki i ta plakietka w autobusie, nie wiem tylko czy wożenie takich studentek jak na zdjęciu (swoją drogą, angielki nawet tyle nie zasłaniają jadąc do "miasta") kwalifikuje się jako autobus szkolny? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Czyj ranking jest lepszy pytam jeszcze raz?

A pamietasz co bylo ostatnio jak dales zla odpowiedz?
Nie to ci przypomne jak cie spotaklem:

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium