SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194394

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22551 Napisanych postów 32979 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403825
Idę na play&stay z Małą, tam jak ktoś płacze to dlatego że MA POWÓD (kupa w portkach itp), a nie dlatego że jest marudnym gamoniem. Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak byś miał kupę w portkach to też byś płakał
ze wstydu buchachachacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22551 Napisanych postów 32979 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403825
Wstyd mi... za was... buhahahaha! Musicie mieć nieźle w portasach nawalone że tak skamlecie xexexexexexe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Blase830 GTFO love your country and suck our prime minister dick, pay ZUS and US around 200-300 pounds every month just for the right to have own business - doesn't fvcken matter do you earn money or not. If you enjoy it, do it! They love your money, you don't like them, I'm fine with it you can send me some as well. I would rather to pay 10 pounds monthly then 200-300 and for that money I got a social security, retirement, and insurance. In Poland for that money you are going to be ****ed in the ass if they will have any bloody opportunity to do that. Have fun while my company can do same bloody think in Poland as yours without paying them single penny. It is obvious to me that for having company in such a paradise, you MUST pay!!! I prefer to keep my one in this sh..i.thole and pay 10 pounds a month.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam skamlasz trolu internetowy
kto się czubi ten się lubi i jutro się obudzisz z ręką w dupie buchachachachah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus, to polskojęzyczne forum, napisz to jeszcze raz po polsku bo blase nie rozumie nic poza "łan tiket pliz" i nie potrafi powiedzieć nic poza "łan fifty pliz"
buchachachachacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ok bedzie po polsku dostaniesz strzeszczenie bo mi sie spieszy!!:

blase83- jak dla mnie to mozesz wy.p..i.e.r.d.a.l.ac do Niemiec na ogorki, i jeszcze zaplacic jakiejs agencji za to z 5000 zl conajmnniej :D M zostaniemy w tej gownianej ziemii :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja daję sobie bana do 24go lutego bo muszę się uczyć do egzaminu
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mam nadzieje ze do 24 lutego 2060-tego, do zoabczenia na emeryturze :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
leczcie się lekami a nie psychotropami ludzie :P I po chińsku piszcie :P

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato