SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194426

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
odbanowany :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
odbanowany :D pozytywnie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co myślicie o imieniu Dominik? tylko tak szczerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Fajne. Patrzyłem na kilka aspektów w kolejności co do ważności:
1. Ma mi się podobać.
2. Ma być do wymówienia przez anglików bo w końcu tu córka/syn będzie mieszkać

Przy dużej ilości dziwnych imion można pomyśleć, że drugi aspekt jest prawie nie istotny a jednak, mam kolegę, Wojtek to anglicy wołali na niego Wojtex i tłumaczyli mu, że to taki odswieżacz do kibli był. Skoro oni wpadali na takie przekręcania to można się domyślić co wymyślą dzieci w szkole.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dawid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no naszym drugim wyborem (moim i żony) byłby Dawid

Pierwszym byłby Wojtek ale pominąłem bo mam tak z bierzmowania i niewymawialne dla anglików, Drugie Adrian (bujaj bujaj bujaj bujaj się :D) ale żonie nie podobało się (imię nie kawałek ) , trzecie Daniel i tak dostał a jak nie to bralibyśmy Dawid.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a i jeszcze myśleliśmy nad Eryk

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22567 Napisanych postów 32986 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403898
U na mial byc Szymon lub Alicja, urodzila sie ta druga :)
Mariusz, z dwojga zlego - Dawid lepszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



leyus za czyszczenie działu wisisz mi piwo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Ta jasne jak się tu kiedyś jeszcze pojawię :D Rzekomo ma być banowane każde moje kolejne konto. Coż jeśli taka wola niebios :D Napisałem z wyjaśnieniem sprawy mam nadzieję, że bedzie pozytywnie rozpatrzone ;) Jak nie no to cóż :D Miło was było poznać chłopaki :D jak coś moje gg: 2433824 kto mnie kocha niech pisze :D

EDIT:
Zmień chociaż temat na "jak leyus dostał bana" żeby upamiętnić moją obecność zaznaczoną setkami tysięcy stron wkładu ciężkiej pracy w ten dział a szczególnie w spam post :D

Zmieniony przez - leyuzz w dniu 2011-01-24 00:44:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato