SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192778

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Nie tribulon 2 cap przed teningem + 1 cap z zma

tyrozyne tak jak piszesz bedzie OK
Ps. nastepnym razem daj znac jak bedzies zczegos potrzebowal to ci wysle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w beztreningowe jak?
3 tabsy na dzień tribu starczą czy wziąć 4?
poza tym ile czasu to ciągnąć?
po 1 opakowaniu i przerwa czy jechać dłużej?

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-12-15 13:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
jak wazysz 68kg to 3 wystarcza....

To zalezy bo jak ci podkoczy troszeczkie tesciu to puzniej bedzie sie 3mal caly czas.
Ale jak np po skonczeniu tribulusa dalej bedzie kiepsko z samopoczuciem itd... to ciagnac

Bestreningowe wrzuc tribulona w okolicach popoludnia ... ewentualnie rano sam musisz obczaic jak lepiej bedziesz odczuwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
To pierwsze to nie wiem, nawet bym na to nie spojrzał, bo chui wie, co ci przyslą. Ta druga OK, optimum health to dosyć znana marka, o całkiem dobrej opinii (przynajmniej o ich białkach takie czytałem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
shit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jakieś konkrety?
na nich przeważnie zawsze piszą 100% pure monohydrate itp
PS: z monohydratów jedyny który poczułem to był mono megabola z 10-11 lat temu, inne, te markowe polecane na sfd powodowały co najwyżej sraczkę, próbowałem mono, jabłczan, cytrynian itp, i im lepsze były kreatyny tym bardziej mnie na kibel goniło po spożyciu z wodą, a przyrostów siły nie odczułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tez takie efekty miałem jak wcinałem booster azotowy,kreatyne i stak kreatynowyzacznij kręcić więcej aerobów albo rób ćwiczenia skierowane bardziej pod robienie masy niz siły i będzie git.przynajmniej na mnie to działało

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
jak walisz za duzo krety na raz, to moze cie na kibel pogonic, ja bralem treka, dymatiza, universala i jeszcze pare firm mono, jako tako bylo, pozniej zrobilem sobie przerwe od supli dluzsza (7-8 tyg) i kupilem z Ulimate Nutrition (od RUHLA )+ jack3d'a i zadne mnie tak nie porobilo, wiec polecam.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
mariusz nie kupuj cementu kup cos co bedzie dobre....

Rozwolnienie po krecie ??? pierwsze slysze bralem krete kilka razy nigdy nie mialem takich problemow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium