SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192831

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
A ile miał punktów? Bo jak mu znowu zabrakło 0,5p to wyślemy bandę czarniawych z obcęgami i palnikami, zrobią powtórkę materiału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
firma padla, wstala znowu i przestala placic, po 2 tyg mialem juz nie wracac ale nie warto mi bylo przed przeprowadzka do Newcastle zmieniac juz roboty tym bardziej ze przez sad pracy wyrwe swoja kase predzej czy pozniej, dorzucilem dyskryminacje :D

jak macie taka bande z obcegami i palnikami dajcie znac, raptem wisza mi kolo 1000 ta firma ale oddam 40% w zamian za filmik jak sie rozprawiaja z szefem bo na koniec rocznje wspolpracy (bo tyle dla nich robilem) pokazal jaki z niego c.h.u.j :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Znam wielu interesujących ludzi, może człowiek który pracuje jako spinacz do papieru mógłby pomóc?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie smieszne ban

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Śmieszne w hooooy, nigdy cię nie przyjmą do society jak nie będziesz śmiał się z dowcipów najlepszych synów Albionu :)
Musiałbyś gruuubo posmarować Mariuszowi żeby mnie zbananował, on dobrze wie że moja obecność na forum to jedyne co go ratuje przed twoim nadmiernym zainteresowaniem. Dzięki mnie może spokojnie tracić szmal na forexie i szlifować talenta ZMYWarskie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
MAriusz - podejmuje zaklad, ale ja mamajakas mniejsza kwote na forxowym demo a nie chce mi sie nowego konta zakladac wiec procentowo porownamy juz sprawdzam ile mam

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"co go ratuje przed twoim nadmiernym zainteresowaniem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
moje konto nie dzialalo wiec musialem zalozyc tma gdzie ty. gorszego gowna nie bylo? slyszales co to jest oanda? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jak ty na tym wogole grasz? Ta platforma ledow chodzi, wykresy sa do dupy zadnych indykatorow nie moge :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja gram i mi wychodzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium