SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192772

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
hehehe.mi stal jak ta lala :)
rozdarty jestem bo sam juz niewiem czy zachowac sie jak prawdziwy mezczyzna i isc na benefity heh czy robic jak kurd po 5 dwunastek by odlozyc na bibe sylwestrowa na nastepny rok bo ogolnie slabo mi idzie z oszczedzaniem wiec wczesnie musze zaczac hehe
a byl ktos oprocz mnie :D w amsterdamie na sylwestra w tym roku??hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
i chcialem wam powiedziec ze ogolnie to sie nie spoufalam z obywatelami rp za granica co by sie nie natknac na jakiegos dwulicofca co potajemnie bedzie bzykal moja koze ale Wy to jestescie rowne chlopaki i dziewczyny oczytani zaradni i wogole sluzycie zawsze pomoca..hehh.i chociaz mam pewnosc ze mi nie wyskrobiecie mojego bonga jak mnie nie ma w chacie :D dobre pogaduszki tutaj sie nakrecaja pobudzajace wyobraznie i intelekt ogolnie :) i iron mana ksiazke az wypozyczylem tak mnie to podkrecilo wasze rozmowki ideologiczne:)
i w zwiazku ze jestescie tacy fajni pomyslalem ze moze byscie mi dali po sogu bo mam kilka tylko a juz od tylu lat mam profil na forum i jakos mi nie idzie tyle razy ludziom pomoglem i darmozjady nie docenily a wrecz nawet kilkakrotnie mnie zbanowali lub usuneli moje posty jak pomoc nioslem smiac zarzucic MI ze nie na temat mowie hehehehe:D dobra ekipa tu ..i chcialem jeszcze dodac ze (DO MARIANA) raz z jednym kolega gadalem co niby honorowy i przez to pracuje na rodzine w innym miescie i wraca na weekendy tylko i on mi powiedzial ze dzieki temu moze zabrac dzieci na floryde do disneylandu i wogole bleble...zapytalem no a jak dzieci na to patrza ze go nigdy niema..on odpowiedzial ze jefo 7 letni syn powiedzial DADDY MONEY IS NOT THE MOST IMPORTANT THING.....smutne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Dostałeś sogacza za pomoc w nawracaniu naszego pracusia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta rowniez sogacz, era dobrych marianow co j.e.b.i.a 60 h na tydzien w zamian za "good boy/dog" sie konczy, dolaczamy do pakistanskiej masy, benefity, pierogi szop (taki kebab szop w naszym wydaniu) na kazdym rogu ze sfalszowanym dochodem i 4-ka dzieciakow..... i porshe na podjezdzie a nie kuhwa fiat 126 p na polskich balachac :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
A gdy już będziemy kradli jak oni i uśmiechali się fałszywie jak oni, tedy poznajom poddani królowej, żeśmy tacy sami wszyscy, rozdajom nam paszporty i wspólnie staniemy przeciwko zagrożeniu naszym benefitom które nadciąga z pewnego spalonego słońcem kontynentu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
:p

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no dzieki chlopaki :D widze ze sa na tym swiecie jeszcze prawdziwi gentelmani jak z francuskiej literatury :)
a tak sobie jeszcze myslalem ze zeby tak zostac wybranym przez boga beneficiarzem to tez trzeba zainwestowac troszke co?no wiecie zanim benefity nadjada trzeba za cos zyc a i okres oczekiwanina troszke trwa hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
dzisiaj mam wolne ale wstalem wczesniej bo ide dorevenue po aplikacje o wtc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nawet do 5 miesiecy, potrafia przeciagac, mi sie teraz udalo w 3 wyciagnac !!! jak trwa powyzej miesiaca idz do CAB to ich przyspieszy!!! aslbo strasz obudsmanem to tez pomaga. Od housing benefitu masz jeszcze Shelter.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
po aplikacje o wtc sie dzowni (chyba ze sie cos zmienilo) po apliakcje o housing benefit idzie sie do specjalnego dzialu councilu

dzis jest bank holiday ale jutro to se pojde po aplikacje na council house :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium