SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192824

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spudnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie jak 5 razy prawka nie zdałeś i to forexa nie dasz rady obsługiwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
system wogole laguje, pipsy z dupy i do dupy szczegolnie na rzadkie pary walutowe jak EUR/PLN nie no badzmy powazni :D grasz bo nie widziales powaznych systemow tylko ten szajs :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
siedzialem na forexie jeszcze jak ty wolales na g.o.w.n.o papu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Kuhwa chyba police skanuje nasze forum, napisałem co o nich myślę i już telefon że list w drodze! Dwa razy do mnie dzwonili w ciągu piętnastu minet! Chyba nie chcą mnie bardziej wqrwiać

Jak by co to ja nie znam żadnych interesujących ludzi, nic nie wiem o palnikach, obcęgach, benefitach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No zalozylem se oande teraz zoabczymy, wogole reakcja na to co robie jest w ulamek sekundy a nie ze sie www wczytuje godzine i mnie w tym czasie provider kroi na kase :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dobra cwaniaczki forexowe, jak obstawiacie pare AUDUSD ? Wlasnie mysle czy nie wziasc rozwodu z australijska waluta, po lekkim topnieciu w dol po powodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie obstawiam gejowskich par :D

a pzoatym na oandzie na eur/pln mam cene 30 pipsow a kuhwa na tym forex.com chyba ponad 100 bylo lol

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ale zagralem na AUDCAD i AUDJPY i w obu przypadkach przyjalem krotka pozycje

a tka powaznie to jade na analizie technicznej murphiego ale.....

juz kiedys mi to przynosilo starty wiec powienenm zajrzec do jednej z setek ksiazek o forexie ktore mam albo odpalic jeden z dziesiatek video turtoriali bo jak narazie to jestem lol :D i nie lubie analizy technicznej

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Kuhwa, w ogame byście grali a nie w jakieś guhwna! Holerne samolubne gamonie!

Są jakieś dobre poradniki na dobry start? Po polsku kuhwa, zresztą wiecie że angielski mi kuleje tak że pieluch nie umiem znaleźć na stronce bootsa. Ino migusiem kuhwa! A jak nie macie to mi wygooglujcie, z tym też se nie radze!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium