SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192872

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nam już nic nie pomoże
poza tym kilka stron wcześniej zostawiłem dla Ciebie wiadomość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
Wydaje ci się że ktoś poświęci kilka cennych kliknięć myszką żeby przeczytać jakikolwiek twój post kilka stron temu? Buahahahahaha nic ci już nie pomoże!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty blase uważaj bo kto się czubi ten się lubi i się jutro rano obudzisz z ręką w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
No mam nadzieję bo bez tego czuję się jakbym nie miał ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
haha polaki.byłem w agencji,wypełniałem papiery z maj perfect eanglischteraz będę zapier dalał za najniższą krajową po 12 a nawet i 14 godzin per day i teraz będe kupował całe zgrzewy fasolki w tesco po promocji,a dlaczego bo mnie kurhwa bedzie stać!!!!!! teraz jak bede bogaty w hooy to zabajeruje jakąs 120 kilowa murzynke ze stadem małpek i bede ściągał benefity odniej ja juz mam plany na przyszłość,ja bede ciułał dziennie po 12 albo 14 godzin i bede bogaty kurhwa!!!!!!!!



ale juz mnie po***ało od czytania wpisów leyusa

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie martw sie kazdego to czeka :D Ale widze ze w koncu sie ogarnales, z murzynka dobry plan bo od 14 h per day to ci wąsy wyrosną :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i zapuszczę wąsy a co mi tam!!!!ajak ktos sie mnie będzie pytał zkąd jestem to bede mówił ze z rosji bo wstyd mi będzie sie przyznawać że należe do tej polskiej chołoty na emigracji,i jak już bede za***iście bogaty zaprosze ciebie leyus i będziemy śpiewać landsera tango polaken machając flagami z gwiazdą dawida!!!!!! szkoda że januszek już nie nagrywa.pewnie jak był w Polsce to mu ktoś kose sprzedał

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja też zapuszczę wąsy :D
































ŻARTOWAŁEM!!! :D






















































JUŻ DAWNO MAM!!! :D

Testował ktoś na zagranicznych forach te drążki mają dobrą opinię (nie konkretnie ta firma, bo bez różnicy mi czy ta czy iron gym groszowe różnice, tylko ten typ drążka) nie wygląda stabilnie ale piszą na forum, że spadnie tylko jak się futryna zarwie. Rozporowy odpada bo rozwali drewnianą futrynę w UK.
http://www.amazon.co.uk/dp/B0047ULVYI/ref=asc_df_B0047ULVYI1990932?smid=ARMMSTNREKUG7&tag=pr-sports-mp-21&linkCode=asn&creative=22218&creativeASIN=B0047ULVYI

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jak zwykle jak zapytać o coś konkretnego to na forum zapada cisza grobowa!!!! Ok zwalniam was Mariany z udawania, że jesteście AFK, możecie pisać już kupiłem ten drążek.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium