SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(Anglia) BTEC National Diploma , Jak na to patrza w Polsce?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25623

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
Wie ktos z was co to jest BTEC National Diploma w przelozeniu na polskie i jak na to patrza w Polsce? Jest to jako zawodowka, technikum czy moze jeszcze cos innego? i jaka prace moge dostac po takiej szkole? jest to szkola 2 letnia na pelnym etacie i ucze sie na informatyka.

Manchester Leci 4 rok kiedy ja tutaj, to zupelnie inny swiat lecz ma polskosc nie zatruta,

I wciaz pamietam skad jestem bo dba o to moje serce, moj dom moja ziemia gdzie stawialem kroki pierwsze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Potrzebuje pomocy kogos kto by mi napisal raport z marketingu:(Analiza strategi marketingowe itp dla Tesco po angielsku oczywiscie:)Hojnie sie odwdziecze:)czekam na kontakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
NC/ND to poziom zawodowki mniej wiecej
HNC/HND to jak technikum
jak na to patrza w Pl to niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
Czyli jednak zawodowka;/ a, A level to higher national diploma wychodzi na to. pewnie w polsce w miare dobrze platnej pracy po tym nie mam co sie spodziewac
1

Manchester Leci 4 rok kiedy ja tutaj, to zupelnie inny swiat lecz ma polskosc nie zatruta,

I wciaz pamietam skad jestem bo dba o to moje serce, moj dom moja ziemia gdzie stawialem kroki pierwsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
a levels to jak matura w polsce
hnd to juz wyzsze wykszalcenie wg angielskich standardow(chociaz poziom bym porowanal z polskim technikum bardziej,moze ciut wyzej) i po hnd mozesz calkiem dobra prace na miejscu wylapac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
Skoro a levele to matura, a btec to zawodowka, to w takim razie czmu robiac btec national diploma da rade zdobyc 340 ucas points co jest rowne 3 a levelom z ocena A ?

Czyli jednak zawodowka;/ a, A level to higher national diploma wychodzi na to. pewnie w polsce w miare dobrze platnej pracy po tym nie mam co sie spodziewac


Gowno prawda, btec = 3-4 a levele od a do c.
Tylko, ze pass nie liczy sie jako c, a jako ocena od e do d
Merit to C
Distinction B-A

Sam robie btec national diploma in business, i wiem o czym mowie bo wiadomo ze bym tego nie robil wiedzac, ze nie puszcza mnie na studia.

Zmieniony przez - KacperoSSS w dniu 2010-05-15 17:20:35

Zmieniony przez - KacperoSSS w dniu 2010-05-15 17:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
moze to i dawac Ci wstep na studia ,mowilem o programie i poziomie nauki ktory jest porownywalny z polska zwodowka,

swoja droga lepiej wyszedl bys robiac hnd bo wtedy mogbys isc na wyzszy rok studiow,2 lub 3 w zaleznosci od uczelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
Nie ucz ojca dzieci robic :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
Zawodówka to NVQ ja też BTEC ale IT

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
a nd to co niby jest wg Ciebie?? doktorat??
mowilem ze programowo i poziomem to jest jak polska zawodowka,nie ma sie co czarowac jest to niski poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
BTEC to odpowiednik Technikum oraz liceum profilowanego.
NVQ - zawodówka i po tym nie masz szans iść na Universytet a po BTEC lub A Level tak.
Jak chcesz mieć dokładne info to idź do sql i umów się z kims ze Student Union i porozmawiaj o tym co możesz wybrać i co masz po danym kierunku.
1

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
nie zartuj ze nd to opowiednik technikum

skonczylem hnd z elektroniki czyli wyzsza kwalifikacje i to moze byl poziom technikum i to tez mocno naciagane stwierdzenie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarpsborg

Następny temat

3 dni LOT samolotem pomoc

WHEY premium