SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192892

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
teraz juz jestem na liscie wybranych :D to tylko jeden telefon i siup z powrotem na zasilku i siup i nie na zasilku heh. bede musial sobie kupic tylko jakies fajne kapcie bym mogl jak moj idol i ideal ferdynand kappo tutti frutti kiepski siedziec na fotelu i cwiczyc triki i flipy kapciami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dorob se na czarno, w kazdym kebabie i curry place, lepiej ci sie oplaci za mniej pracowac niz stracic JSA.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ja wiem Leyus ale naprawde tutaj sa inne realia niz w anglii tutaj tak niema ze chcesz robic to robisz northern ireland przludnione jest za duzo polakow i innych przyjechalo i np w firmie ktorej robilem ostatnio byla ofertA O prace i 250 osob zlozylo aplikacje hahaha to mniej wiecej obrazuje sytuacje na rynku pracy w ni innit?:D
a sign in to bedzie trwalo tylko chwilke bo jak sie wypisze z jsa to automatycznie wtedy wpisuja bo juz niema koniecznosci sprawdzania klejmanta jak to jest za pierwszym razem,sie wszystko dowiedzialem..hehe.zobaczymy i tak na dzien dzisiejszy to sie musze skupic na nowym planie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32836 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403019
באַנדאַ סעבולאַקóוו לוזערז!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
Kochani sponsorzy chcialem wam powiedziec ze wlasnie mialem wazne polaczenie miedzymiastowe od mojej siostry co mieszka w anglii i mi powiedziala ze sie spdziewa dziecka, pragne dodac ze ojciec dziecka na bezrobociu :D to w imieniu siostry i calego benefit scrounge community chcialbym Was prosic byscie wzieli troszke owertajmow wiecej w nadchodzacych miechach co by moja siostra dostala ladne m2 z city council hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223




dla znawcow tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
overtajmy rzecz swieta :D

ten kawalek to klasykl ale bob mi sie przejadl wole damiana :D



“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
nie no oni to tam hoooj nasladowcy wielkiego mistrza ...:D
misrz jest tylko jeden the legend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
eee damian lepszy :D

Jeszcze peter lubie:


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium