SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192770

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Tylko ze ja mam realne, a nie wirtualne pieniadze Do Australii nie wracam, ale trzymam AUD, bo to jedna ze stabilniejszych walut i ma najwieksze stopy procentowe, ale co ty mozesz tam wiedziec skoro nie obstawiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
chyba tylko raz obstaiwalem realna kasa :D

pozatym zawsze wirtual, jedna zasada skoro traiclem an wirtualnym nie obstawiam na realnym :D

a pzoatym co ty mozesz miec za pozycje jak ty to dlugoterminowo trzymasz? :D

ja bym se gral na dziwgni 200:1 zeby mi kazdy pips majatek wbijal a nie te bezpieczne marginy itp itd :P

NAdal sie nie rpzyznales w jakim kraju planujesz teraz pracowac? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase - nie ma jakichs poradnikow ktore by ci pomogly, sadze ze trzeba conajmniej kilka ksiazek, ja zaczlem od murphiego i na tym skonczylem bo to ksiazka jak biblia a kuhwa efektow nei bylo (za tepy jestem zeby prawko zdac to co dopiero forex), moze teraz wroce i machne jakis videoturtorial masz ich pelno na bitme.org jak masz konto :p

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a ja postawilem na strate AUD i juz kuchwa widze jak proficik kapie na obu pozycjach :p i co Scorpio jak twoja realna kasa? topnieje? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dlatego ja nie mowie o graniu, ale analizie pary
A realna kasa topnieje zalezy jak na to spojrzec, AUDEUR znowu wzroslo. Na razie szukam po prostu rozadniej waluty w ktorej moge trzymac oszczednosci, bo kto wie gdzie mnie wywieje
Co do pracy dalej sie nie zdecydowalem, jak mnie oswieci to sie pochwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



leyus po przegraniu wszystkiego na forexie, obok scorpio po powrocie z australii w oddali blase po powrocie do Polski



Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-01-06 15:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Puste miejsce obok mnie to Mariusza, bidokowi nic nie zostało po tym jak zatarł ZMYWa przy pobijaniu rekordu talerzogodzin i został wyrzucony... 2 butle wody zajumane ze sklepiku, obok para spodni które wietrzy żeby prać nie trza było... I kartki papieru na których zapisuje wspomnienia znad zmywaka, co miało być hitem wydawniczym ostatnich świąt, ale zabrakło papieru i na razie jest tylko spis treści...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

pacze ze miechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialo byc placze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narazie na forexie stracilem 11 k
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium