SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192901

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
MAriusz - czemu nie? :D Ci ktorzy sadza ze sa anonimowi moga pisac, ci co sadza ze nie sa.... hmmm polecam priv :D albo sugestie "jak to robia arabowie" bo przeciez my Polacy nie oszukujemy nie? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
google calendar pokazuje mi bank holiday na dzis, w sumie to mi to rybka ja i tka nie robie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz- miales nam zalozyc prywatne forum z dzialme tylko dla nas pod tytulem benefity - czyli jak usmazyc labedzia po arabsku, gdzie moglibysmy smialo wymieniac wiedze o przekretach "Arabow":D I co? obiecanki cacanki :D Ide cos zjesc bo wlansie wstalem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
znaczy ja to tam nie mam dzieci a sytuacja wyglada tak 33 h tyg 300f rent miesiecznie plus inne oplaty to sie bedzie cos nie cos nalezalo nie?heh
tylko co jak nie dostane jsa to tylko sie mi nalezy wtc i tyle nie? ewentualnie do rentu dodatek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
i jeszcze jak otrzymuje wtc to sie naleza taniej kursy z koledzu?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Mariusz, my nie dyskutujemy, tylko narzekamy jak ci wstrętni wyłudzacze biorą pieniądze od państwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahahah
w sumie to mam jedno forum, ale wpadniecie tam i narobicie dymu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Ale w końcu będziesz miał jakichś użytkowników zarejestrowanych poza botami reklamowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcecie to zrobię forum od podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
redhand- bez dzieci to mizernie :P uzyj kalkulatora zawsze cos zgarniesz, ale zeby sie oplacalo nie pracowac... raczej nie az tka chyba ze wlasnie totalne bezrobocie. Jak dostaniesz WTC albo housing benefit to kursy w collegu powinenes miec wszystkie za darmo, mi jeszce dojazdy do collegu pokrywali i 100% opieki nad dzieckiem w trakcie trwania kursu.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium