SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194441

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
leyus. no na maka wolalbym se nie porywac hehe moze raczej na forklift czy cos. hehh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
fakt faktem polsko brzmiące nazwisko ale jak by był polakiem to by napisali Józef a nie Joshua hehe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mac > wszystkie innne prace za 5.93 jakie mialem

mac > kp
mac > kfc
mac > spawanie (sic! ale tak bylo znacznei lepiej)
mac > sales assitant (sic! w poundstrecherze byla ch.... )
mac > cleaning supervisor (czyli to co teraz robie, generalnie mam 1 funta wiecej na h, ladnie wyglada w CV i na tym zalety sie koncza, malo godzin, nie elastyczne, poranne, sprzatania tyle ze sam tez sie narobie, organizacja ludzi i uzeranie sie. Dla porownania mac - elastyczne godziny I DNI pracy, wiekszosc osob wyluzowana, nie pasowalo mi cos to to kopnalem kosz az pofrunelo przez pol kuchni i na drugi raz rozumieli ze moze ich trafic. Generalnie luz, duzo studentow na part-time, ciapkow tlyko za duzo wkurzajacych.

Niepowiem ze MAC jest lepszy niz fabryki, bo w niekotrych w ktorych robilem (Parker Pen, drewno, mleczarnia kilka innych) byly znacznie lepsze a niektore znacznie gorsze lub zblizone wiec tu kwestia farta. Ale elastycznosc godzin, i klimat roboty byl zdecydowanie na +. Praca nie ciezka, rpzychodzilem po treningach MMA porannych na 13-ta do pracy tak obity ze sie na nogach slanialem i dawalem rade, tego nie zmoan powiedziec o wiekszosci fabryk.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wiec wszystko co sie pisze/mowi o MAC-u to gruba przesada na moj gust to NAJLEPSZA praca jak mozna zachaczyc za 5.93 bez kwalifikacji (bo jak masz SIA licence to static guarding jest znacznie lepszy). Idealna na pcozatek bo wszystko jest flexible wiec se dni i godizny przestawiasz tak zbey chdozic na wszelkie interview. I mowcie co chcecieale te kanapki premium mi smakuja i ch.u.j :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
AAAA i nie to zebym was namaiwal, jak macie tendencje do tkwienia w jednej pracy tak dlugo az znajdziecie NAPRAWDE dobra prace to zapomnijcie o MAC-u!!! Jest tam jak w kazdym cateringu/hotelarstwie mnostwo frustratow! Co za tym idzie w momencie zatrudnienia cie prawdopodobnie z 5-6 osob pokazalo im srodkowy palec mowiac co mysla o tej pracy. Wiec doskonale pamietaja ze trzeba pracownika szanowac bo ciezko o stalego. Natomaist jak tam siedzisz dluzej niz 3-6 miesiecy to uznaja ze jestes oferma co se innej pracy nie umie znalezc i wyladowuja na tobie swoje frustracje. Wiec to jest dobry plan na 3-6 tyg nie dluzej. I tyle.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja nie mwoie ze landlord byl polakiem tylkoz e pewnie polacy wynajmowali w tkaim stanie chate hahahahaa

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co jeszcze powiecie muzułmany europy?
żarli już dziś cebule ze smalcem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ty masz raczki czyste jak lza, a ja w sosie z big maca, moje mozna oblizac a twoje jak oblizesz to zatrucie tym domestosem co nim gary myjesz :p

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz leyus, Ty lubisz czytać
http://ms-net.info/pliki/pdf/prawo_parkinsona.pdf 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
przejrzalem pobieznie ale to jakies bzdury sa P:D ja mam co czytac nie musze wsyztkiego co popadnie :D ide spac :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato