SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192856

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Jak byś tu siedział 24h/dobę jak prawdziwy no-life spamowicz, to byś wiedział OCB :D KMWTW :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jw!!! kuhwa :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
leyus, na twoim miejscu poczułbym się urażony że ktoś śmiał nie zauważyć o co walczyłeś :D
P.S. Spadła ci reakcja, 8min żeby odpisać na posta? Limit jest do 5min, musisz się lepiej starać jeśli chcesz się utrzymać w ekipie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kuhwa sry, wybacz, pisalem w tym czasie o forexie :D wlasnie ja nie wiem jak on mogl ta cala historie przeoczyc, Mariusz BANA MU!!! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Kuhwa leyus, przeczytałem, ale akurat jakaś biurwa do mnie zadzwoniła i męczyła ucho pytaniami przez 10min, na pewno Mariusz ją nasłał, żeby mnie potem zbananować za zaniżanie poziomu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a to nie Mariusz dzwonil? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Specjalnie tak niewyraźnie mówił, żebym musiał dopytywać osochozi, 10min żeby opowiedzieć czy byłem zadowolony z działań policji jak mi auto ukradli. Jak mogłem być zadowolony, jak nawet nie spacyfikowali żadnego ciemnoskórego, nie wjechali na chatę żadnemu ciapkowi w okolicy i nie podeptali dziecku zabawek... :D Nakłamałem że tak, bo jeszcze dalej będą dzwonić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a samochód odzyskałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta odzyskal.... tak jak ty odrobiles strate an forexie buehehehehehee :D

tutejsza policja dziala tak jak urzedy :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Jedyne co udało mi się uzyskać z pomocą policji, to zaświadczenie że mi go ukradli, ale ponieważ na 3 PC z którymi gadałem, żadna nie spotkała się z czymś takim wcześniej, to uzyskanie prawidło wypisanego listu zajęło bagatela prawie 1,5 miesiąca, czyli złożyłem papiery do ubezpieczalni 2 miechy po tym jak auto zniknęło...
Zobaczymy na ile go wycenią, bo było sprowadzane z USA i nie ma go w cennikach ubezpieczyciela...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium