SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192850

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jaka muze jak w pracy jestem :p

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie teraz robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ochrona w szpitalu czyli poczytaj se Gazety, Pobaw sie komorka a Potem zamknij wszystkie drzwi I I okan I Idz do domu. Placa za 4 h a pracy a pracuje 30 min. Spox jest.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
No wlasnie Mariusz, nie ciesz michy tylko dawaj sogacza za ma zayebistosc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz że ja Cię powoli zaczynam rozumieć. jak mało pracujesz to masz więcej czasu i siły na naukę.
ja teraz po dniu za biurkiem (nie to żebym żałował że mam taką pracę) wracam do domu i na książkę o forexie nie chcę nawet patrzeć



Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-03-22 23:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
JA Ciebie teraz tez powoli rozumiem, jak masz spoko prace w ktorej sadzisz ze zrobisz kariere i uzywasz mozgu to ok. Ale jakbys robil dalej na zmywaku i urodzil Ci sie dzieciak to bym ci zyc nie dal tak bym brechal z twojego pracocholizmu :D

Wszystko ma swoje plusy i minusy, nierobienie tez, zaufaj mi nieuwierzylbys jakiego wysilku woli wymaga czytanie jakiejs ksiazki o forexie lub uczenie sie jezyka, lub przygotowanie do jakiegos kursu jezeli zamiast tego mozesz polezec przed TV lub poklikac na SFD bo pieniazki same splywaja. Naprawde jak robilem 12-tki na spawaniu to mi ciezej wchodzila nauka bo bylem zmeczony zwyczajnie ale mialem motywacje bo nienawidzilem swojej pracy. Teraz musze sie naprawde zmuszac, im mniej pracujesz tym motywacaj do robienia CZEGOKOLWIEK jest mniejsza.

A i chyba sie nie ludzisz ze swoja nowa prace dostales dzieki experience from zmyw-500 :D Dostales ja dzieki kursom glownie:D Pytanie czy gdybys w CV mial zero pracy wpisane a tylko kursy czy tez bys ja dostal? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A mzua dziadowska tyle ze Brighton Pier pokazali wiec nice :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no i sie kooorwa zgadzam, nie jest lekko ruszyc dupe i sie uczyc jak na dworze jest slonecznie i hajs jest by kupic gieta i sie najarac i nic nie robic.ja w sumie tez jak chodzilem do roboty to sie wiecej uczylem bo mialem taka robote ze nic nie robilem to dla zabicia czasu czytalem po dwanascie godzin :)
jak to sie mowi nie robic to tez trzeba umiec :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Banda wdupowłazów, czuje się jak na zlocie bohaterów tęczowej rewolucji
Nie no ja też rozumiem co wy rozumiecie i klepię was po tych kudłatych plecach co by też zostać zrozumianym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
Panowie, prawde mowiac prawda jest taka :D ze kazdy ma swoje racje i kazdy zyje jak mu sie podoba, ale powiem Wam ze jak jeszcze pracowalem to sam bylem zdenerwowany jak slyszalem o sepach ktore siedza na benefitach i smieja sie w twarz ludzia ktorzy cale swoje zycie poswiecili na prace za NMW :D i myslalem sobie ze w koncu i na nich przyjdzie czas i wtedy zostana bez zapomogi i doswiadczenia zawodowego a co za tym idzie bardzo nikle mozliwosci na prace (no chyba ze za NMW) :)
i tak myslalem przez kilka lat, az fakty przemowily do mnie same..jak np pedofile ktozy wychodza z paki w uk sa entitled do benefitow bo nie sa zdolni do pracy i inne fakty ktore sa przykladem tego ze w UK lepiej sie wychodzi na siedzeniu na socjalach niz praca za NMW lub niewiele wyzsze stawki i to nie podlega dyskusji czy tak jest czy nie.jedynym o czynm mozna pogadac to to czy sie to komus to podoba czy nie :) a jak sie komus nie podoba to ma opcje wyboru zostac sponsorkiem :)
oczywiscie nie mowie tutaj o opcji pracy dobrzeplatnej, as I suppose that any of you does well paid work :DD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium