SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192884

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tak tylko ze jeden funt oszczednosci w zamian za przepychanie sie w deszczu to nie wiem czy to moja nagroda marzen :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
forex forex forex

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nie-da-sie-wyzbyc-emocji-Zwlaszcza-jesli-chodzi-o-duze-pieniadze-2269278.html 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No i jak tam panowie? Dawac screeny na wieczor!!! Ja dzis +600 funciakow ponad :D





Ale juz wyluzuje z ryzykiem i sprobuje wieksze ruchy lapac zamiast ruchy rzedu 20-30 pipsow na duzej dziwgni. Problem z ruchami rzedu 20-30 pipsow jest taki ze czasami rynek moze ci stop lossa zamknac przez jakies pierdniecie czy nawet drobnego newsa a potme podaza dalej w dobrym kierunku. Polucjac na mniejszej dziwgni na ruchy rzedu 100-200 pipsow w teorii powinno byc wlasnie bardizje bazujace na wiedzy/analizie/mysleniu a mniej na intuicji i szczesciu. Sprobuje teraz kilak dni wlasnie w tne sposob zobaczymy. Chociaz niezle mi szlo ale w ktoryms momencie zrobilem taka wtope ze 90% zysku z dowch dni wtopilem :D I calyd zien to odrabialem bo wykorzystalem dziwgnie nadmiernie :D Wiecej nie chce :D Dawac screeny jak uwas chlopcy zmywakowcy/autobusowcy :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22362 Napisanych postów 32834 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403004
Screena nie wrzuce bom w pracy, ale zamknalem ostatnia transakcje i jestem 261,88 do przodu :D Nastepne dni pokaza czy to szczescie poczatkujacego czy narodziny nowego geniuszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no prosze :D myślałem ze będzie jak u Mariusza :D ale widzę, że małe ryzyko podejmujesz że tak mała kwota, chociaż lepiej taka mała a regularnie niż odrabiać co chwilę :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22362 Napisanych postów 32834 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403004
Nie wiem czy male, na probe zakupilem 10 jednostek, na koniec bylo juz 100 000, ktore najpierw sciagnelo mnie 2000 funtow w dol, ale wiedzialem ze bedzie korekta i jak bylem 280 do przodu to sprzedalem to w ****u, nie mialem juz czasu pilnowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
stop loss i take profit ustawiaj na poziomach na ktorych chcialbys sprzedac i nie musisz nic pilnowac Ahmed :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22362 Napisanych postów 32834 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403004
Chwalipieto, jak bym w tym siedzial tyle co ty, to bym wiedzial jak ;) Cos tam probowalem ale nie wyszlo, jutro tez jest dzien :D
Mariusz chyba polecial do wuwua modlic sie pod krzyzem o powodzenie swoich inwestycji, pewnie przez przypadek podal dane konta z oszczednosciami i teraz zostalo mu tylko tyle zeby nas zaprosic na pieczonego labedzia z cajdrem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
około 3 tys do przodu jestem dziś, ale jeszcze nie skończyłem grać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie policzyłem, dziś zarobiłem 5134 funty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium