SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192895

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
oprocz urojen zapachowych ktore wystepuja raczej rzadko to nic niezwyklego....


schizofrenik na moje oko, lekarze prawie nikomu juz nie wpisuja tego w papiery bo to sie ciagnie za czlowiekiem potem, bo wiaodmo nieuleczalne

wpisuja epizod psychotyczny lub psychoza, genralnie to mozna miec schizofrenie cale zycie i w pewnych zawodach swietnie funkcjonowac (wykladowac uniwersytecki? czesta przypadlosc :D serio :D) o ile zachowuje sie branie lekow, juz nie te czasy ze skutki uboczne tych lekow wylaczaly cie z zycia i byles warzywo albo wariat do wyboru. tylko najciezsze przypadki sa hospitalizowane a zagrozenie stanowia tylko jak alkohol tez wchodzi w gre :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mariusz jak ty testovirona nie znasz, to za co ty masz tego grubasa w podpisie. Przeciez to wrog publiczny numer jeden wszytskich modow na inso.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a ten testo to nie wydaje mi sie zbey byl schizofrenikiem, wydaje mi sie ze cos mu nie poszlo w zyciu i sterydy dorzucily na juz i tka przemeczony leb swoje. Jakby byl schizo to po 4 miechach bez elczenia i na koksie by juz dawno byl na oddziale zamknietym. NA moj gust objawy schizofrenio-podobne wywoalne sterydami, ale moge sie mylic, wkoncu to tlyko j..e.b.a.n.y youtibe koles moze byc mega histrioniczny zwyczajnie albo cos w tym stylu, bynajmniej chcialby go przebadac mimo iz od lat sie tym nie zajmowalem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065


Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co Ty leyus studiowałeś?
myślałem że zarządzanie polem namiotowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
psychologie ludow koczowniczych polskich :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
z telefonem niezle, troll i tyle z moze pewnymmi odchylami do nadmiaru koksu + ciul wie jakich innych substancji :D ale dobrze ebde mial kogo parodiowac na SFD :D

jacy my ejstesmy biedni. ja ***ie, ide sie wysrac na polu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
na niego trzeba poprostu patrzec inaczej i naprawde niektore filmy jak sie oglada to masakra, tak jak powiedzial to satyra 'buraki polaki biedaki' pamietam pierwszy jego film wlasnie sprzed 2 lat nazywal sie 'konowicz w raju' wlasnie z bledem w nazwisku kononowicz, jak byl na jakims szopingu w usa mustangiem czerwonym(pewnie byl wypozyczony) i tak swirowal i mowil ze szuka zony z polski, na 2gim filmie pokazywal chate i garaz gdzie mial czarne bmw i bodajze suwa nowego, ale juz ktos tam pisal ze go 'za**bie' 'to nie twoja chata tylko tam sprzatasz' itp...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wedlug danych ktore znalezli z netu koleise to on z mama mieszka :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testo to mistrz prowokacji uwielbiam typa jego filmiki zabijaja . A ci ktorzy sie denerwuja na jego wjazdy na Polske i religie to sa chyba poyebani Gosciu ma taka beke z nich ze szok ,dluuuuga historia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium