SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192777

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
.


Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-11-17 00:45:34

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Toż to typowy angol ty pieroński gorolu leyusie, jak cie bez tyn gupi łep dżisna to sie poczujesz jak byś w gelynder z.a.q.r.w.i.oł
U nos to takie karlusy zawrom pod schodem a dwierza blachom obijom, co by na pole nie uciek! Dopiero co żech ze szychty moplikiem wrócioł a już mie tu pod.q.r.wj.ają...

geordie... a proper bristolian znasz?
http://www.mintinit.com/speakbristolian.php
Pracowałem kiedyś z samymi bristolian i to chyba nie wszystko co mają na tej stronce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Cheers drive

polecam wam wszystkim przed snem filmik: 2 gitls one cup

niecala minuta ale ogladajcie na pusty zoladek (pierwszy link jak wpiszecie tytul w google

no a terazi ide spac :D
slazoki sa ok:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Zbieram się w sobie, leyus dawaj tą szklankę... albo nie kufel po piwie, dobrze idzie... Mariusz, biegnij z wazonem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do połowy to oglądnąłem i mnie jeszcze na żygi ciągnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Co oni ogladaja ??????

Macie cos lepszego :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
co oni ogladaja ?


hhahahahahahahaha

T ogladaja:
http://www.utfg.net/?s=2-girls-one-cup-video
Pierwszy link od razu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
e leyus a w tym filmiku to najpierw uk a pozniej szwecja czy jak?
a tai dzordi to ja bym jedna dziurka od nosa wciagnal bo tu gdzie ja jestem to jest gangsta northern style :) i tu angole nie rozumieja co sie mowi miedzy lokalnymi hehehe a jak w necastle taka furora czeka na znawcow lingo to ja wpadam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium