SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192854

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Widzę że kółko wzajemnej adoracji nieudaczników na benefitach i wanna-be-chavs prężnie działa :D Ale cóż mogą robić bidoki-cebuloki jak nie pocieszać się nawzajem i poklepywać po tych żałosnych ramionach, wrzucając do tego muzykę dla brudnego marginesu z dredami :D Macie rację, pracodawcy aż się trzęsą z podniecenia na myśl o tych wszystkich kursach które może wam fundnąć job centre, mając nadzieję że to właśnie do nich trafi ten kwiat społeczeństwa jakim wtedy będziecie. O płacących podatki frajerach nawet nie wspominam, rwą włosy z głowy jak tylko idą do pracy i widzą was z cajderkiem na balkoniku, wracają i dalej tam siedzicie z kolejnym...






























NOT!
Kogo obchodzicie poza wami samymi? Jesteście jak grzyb na ścianie, usuniesz jeden, przyjdzie kolejny, a jak dom nie wasz i wkrótce się wyprowadzacie, to wystarczy nie patrzeć i już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
nie nie nie blase to nie tak tacy jak to swoj spedzaja na nabywanie nowej wiedzy umiejetnosci jak np zglebianie historii wielkiej brytanii kultury(benefity) kuchni i wogole..spelnianie obowiazku malzenskiego..itd nie ma lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ani slowa nie rozumiem z belkotu waszego ale zgadzam sie z redhandem (bo mniej zrozumialem :D)

Niezmienia to punktu widzenia ze mam tyle czasu ze mysle nad przejsciem na lokalna wiare (muzlmanizm) zeby miec 4 zony bo za duzo czasu mam dla tej jednej jak siedze na benefitach :D Jakbym to rozdzieli miedzy 4 to by bylo sprawiedliwie :D

A jobcentre to nie wiem jakie kursy funduje ale kazdy college daje ci wszelkie za darmo na benefitach wiec nie wiem co masz przeciwko kursom w collegu... a wiem nigdy zadnego nie miales :D buehehehheheeee

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
hehehe.co z czlowiekiem zazdrosc potrafi zrobic w bezwzgledna bestije zamienic hehehee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
i nie ukrywam nie jestem zdziwiony oburzeniem sam bym sie wkur.wial hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tez bym sie wku.rwial jakbym tyle na nas placil co oni placa :D nie chlopaki ? :D lyczek sajderka za wasze zdrowie :D bo jak bedziecie chorzy to nie dacie rady pracowac do siedemdziesiatki piatki zeby nas utrzymac :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
Spoko, juz zalatwione zapomnialem, ze tu prawie nikt nie pracuje i nie ma stycznosci z takimi rzeczami :) hehe, tu podaje linka na przyszlosc jakby ktos sie pytal http://www.i-resign.com/uk/letters/letters.asp , i oby was benefito-zercy to nigdy nie spotkalo :P, nie mam zamiaru isc na benefity poki co ja taki bardziej spoleczny jestem:) pojde jak zajdzie potrzeba :] poki co musze robic na wasze council flaty i reszte dodatkow, nie musicie mi dziekowac , dzieki ze sie staraliscie pomocpzr

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Leyus, najsmieszniejszy u ciebie jest ten drobny paradoks, ze jak twoje plany sie powioda to sam bedziesz wkladal do systemu niebagatelne kwoty i zwrocisz to co dostales... a jak nie to bedziesz topowym nieudacznikiem wypisujacym na forum peany na wlasna czesc, najlepiej na takim gdzie nie ma nikogo kto moglby zaprzeczyc... oops to juz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
to zaden paradoks :D Obie sytuacje mnie wzglednie zadowalaja bo w pierwszejz arabiam w ch... hajus w drugiej nic nie robie. Sam nie wiem ktora wybrac bo obie sa tak zayebyste jak ja :D

Pozatym jak juz osiagne co chce osiagnac i zlapie z 1-2 lata doswiadczenia w branzy to kto ci powiedzial ze ja tu zostane? :D Inzynierow z brytyjskim wyksztalceniem i doswiadczeniem chce Kanada, chce USA, chce Australia, chce Singapur, chce Malta, chcą Indie no wymien caly anglojezyczny swiat + byle kolonie w ktorych nadal brytyjskie i amerykanskie firmy rzadza :D

Powiesz ze czesc z tych krajow ma nadal socjal? Na przykald Kanada ktora chyba pociaga mnie najbardziej na chwile obcena i ze andal bede bulil? :D Stary o ile nie bede niewolnicza praca na NMW sponsorowal hordy cajdropijcow to nie przeszkadza mi ich sponsorowac jezeli w zamian dostane wypasione warunki zycia! Ale zebym j.e.b.al. na warehousie 60h/w za 6p/h i za takie "przywilej" oddawal na kursy SIA sponsorowane przez jc dla cieciow co 12 lat nierobili i ich zasilki? Not interested :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium