SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192904

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Mariusz, co do tych 100g ryżu - moja dieta jest oparta o szkielet diety, którą ułożył mi BL, dawno temu - wtedy byłem jeszcze na etapie, kiedy myslałem, że mnie rozyebie przez sam fakt posiadania diety od Body'ego teraz wygląda to nieco inaczej niż w oryginale, w zależności od potrzeb i celu manipuluję składnikami, głównie węglami. Więc skoro ja przy wadze prawie 100kg mam 100g węgli w posiłku, to tobie nie wyjdzie tyle samo za cholere - no chyba, że chcesz się faszerować ilościami typu 6-7g/kgmc, to powodzenia zapomniałem wczesniej napisać - do kaszy czy ryżu uwielbiam dodawać oliwki, zdecydowania urozmaica to smak i ułatwia wciągnięcie porcji. No i nie musi to być ryż non stop, masz do wyboru kilka innych źródeł.

Jak ktoś napisał - musisz sam dojść do tego, co ci pasuje, a co nie. Ja np wszelkie zasady, mądrości i prawidła traktuje jako punkt wyjścia - czytam i na podstawie własnych doświadczeń dostosowuje daną metodę do siebie. Wiadomo, potrzeba na to trochę czasu i doświadczenia, ale uważąm, że nikt nigdy nie będzie wiedział lepiej od ciebie, co jest dla ciebie dobre, a co nie. A jeżeli ktoś będzie twierdził, że wie, tzn że chce cie wyroochać na kasie i tyle.

Ale ja traktuję siłkę odrobinę poważniej chyba niż statystyczny jej bywalec, więc nie ma o czym mówić. Ty masz inne cele, więc i metody będą inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wujek google prawde ci powie :D tylko nie czytja na SFD oni nic nie wiedza ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
tylko nie czytja na SFD oni nic nie wiedza ;

oprocz leyusa, on wie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no i Remiego to on mi cala wiedze wysyla w PM-ach i zawsze koryguje moje posty na priv zanim cos napisze :D To jemu wszystko zawdzieczam, jest moja szara eminencja! Czasem rozwazam czy to nie rozdwojenie jazni i nie jestem jednoczesnie leyusem i Remym ale IP na to nie wskazuje wiec sadze ze Fight Club 2 z tego nie bedzie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
To sie qrwasz usmialem o******lajac labedzie w KFŁ

Mariusz chce urosnac, tylko na diecie bezjedzeniowej typu "co komu w pracy spadnie pod stol". Nie bez kozery jestes tu modem

Leyus pogromca labedzich stawow wegetarianinem LOLzejapi.erdziu! Co nastepne, scjentologia, szydelkowanie, czy kolko rozancowe?

Do tego nienudzace diety typu kurczak z ryzem 6 razy dziennie, sluzace do bezproblemowej rekompozycji, do tego zdrowe jak labedzie z fabryki ciezkiej wody
Szkoda ze przerwa mi sie konczy, dawno sie tak nie uhahalem

P.S. pamietaj jaki to temat i kto ci radzi, potraktowalbym luzno jesli chcesz pozyc dluzej niz ludzie w sredniowieczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Mariusz chce urosnac, tylko na diecie bezjedzeniowej typu "co komu w pracy spadnie pod stol". Nie bez kozery jestes tu modem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kurczak z ryzem jest wypas :P myslisz ze labedzie sa wypas bo jestes z Bedford a nie z Bristolu tak naprawde. Pol roku potrafilem jest to samo i zyje :p

wegetarianinem nie jestem od lekko liczac 4-5 lat jak nie dluzej i nie mam kompleksow na punkcie tego ze bylem :D

ognisko ze KFŁ nazwales? Pozatym nie KFŁ Tylko BFS (Bristol Fried Swan)


Juz zyje dluzej niz ludzie w sredniowieczu wiec juz mnie to wali :D sprawdz mnie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Ognisko huehue...
Kopnięty Fachowo Łabondź! Ich motto to zayebac ale smaku nie zepsuc!
Ale co wy tam wiecie o wyrafinowanym smaku labondka, byle sie nazrec!
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja byłem pierwszy ty karmazynowo fasolowy wąsaczu tylko się nie odzywałem !!!!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium