SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192915

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Kawał o głupim moderatorze .

Siedzi trzech gości w łodce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja:
- Słońce wschodzi.
Drugi mówi:
- Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu.
Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki . Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce:
- Odbiło ci!? Za co?
Ten mówi:
- Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda.
Na to wściekli wędkarze w wodzie:
- A ty to co, cwaniaczku jeden!!
Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi:
- A za niepotrzebne dyskusje BAN!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
xaxaxaxaaaa:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Blase Nie cholerkuję, że napisałeś coś o babach, tylko o przesądach :P

Leyus Nie kracz, co to dziecko winne :P

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Leyus, bądź grzeczny, bo sam wypali!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Byłam dzisiaj z małą w szpitalu, to banda *****i, nic poza tym. Posiedziałam 3 godziny i wyszłam z przemęczonym dzieckiem.
Ani diagnozy, ani leczenia, ani leków nawet, nic, ku.rva mać. I miej teraz dziecko chore.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Teraz jak byłem w Polsce to 3 dni latałem z okiem,aż wylądowałem po za rejonemale resztę badań oraz interpretacje wyników miałem z bomby.w anglii nawet nie wiem jak mój lekarz wygląda.po za tym paracetamol mam w szafce więc żaden nieuk mi nie musi nic przepisywać

szkoda dzieciaka

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-01-30 21:19:29

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
W UK trzeba być painintheass like leyus, wtedy nie ma problemu wszystko się da :D Idąc do lekarza normalnie jak człowiek i kulturalnie dziękując za wszelką pomoc kończymy z paracetamolem w ręku i myślą że ktoś nas wydymał...
Ja tam się nie pierredolem generalnie, jak ktoś myśli że można mnie zbyć tak po prostu to jakby sądzić że można sobie pokrzyczeć zimą w górach i nie skończyć w lawinie... Pewnie że komuś się udało raz, ale za drugim go pochowali...
Najwięcej do czynienia z NHS mieliśmy jak moja Żona była w ciąży i potem przy porodzie, ale tutaj akurat złego słowa nie powiem, wszystko było kulturalnie i po ludzku. Ale wiem że czasem jak się nie upomnisz to nie dostaniesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja z lekarzami mam tu raczej dobre doświadczenia i jak mi coś było to nie przypisywali paracetamolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Mariusz, nie przeszkadzaj jak ludzie którym zależy na tym dziale rozmawiają! Miałeś już tu nie pisać, a jakiegoś flooda tu wrzucasz!
Paracetamol jest najczęściej polecanym lekiem u GP i każdy z moich znajomych to potwierdzi, co nie znaczy że nie ma tu prawdziwych lekarzy którzy mogą pomóc. Mój przyjaciel ma problem z kolanem i będzie operowany wkrótce, nie musiał czekać przesadnie długo i wszystko odbyło się sprawnie, ale znam i inne przypadki
Nie jest idealnie, ale jak umiesz to wszystko załatwisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
edit: zapomnialem że miałem już nie pisać
no już jak napisałem to Wam pociągnę z grubsza :

brzydzę się wami śmierdzące buraczanogębne fasolkowo wąsate tempaki co mieszkają po 15 w studio flacie - zabraniam wam wracać do Polski mojej ukochanej wy nieudaczniki przynoszonce wstyd ojczyźnie
zamiast robić w ukochanej Polsce za 680 zł za miesiąc wybraliście Funty i Euro wy zdrajcy narodu!!!!!!
obcy zmywak pachnie lepiej niż ten z Polski bando patałachów?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium