SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192848

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
do synagogi won!!!ja tam będe sprzątał nie ty

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Ja mam nadzieję że M wpadnie chociaż do tematu "Nielubiani" opowiedzieć o przygodach z nowej pracy pt. polish clerk in UK, oraz do Forexu dokończyć rywalizację i beef
Oczywiście zawsze możesz liczyć na pomoc w rozwiązaniu trudnej zagadki na którą stronę założyć pieluchę i gdzie włożyć butlę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
O kuhwa ale ułom, nie mogę skąd ty go wytrzasnołeś!? Dopiero do końca obejrzałem i mnie zabiło. Jasne miłością do muzułmanów nie pałam ale to jest przeginka

Jak on twierdzi, że kuhwa wszyscy terroryści to muzułmanie to jest ułomny! IRA typowo ultra katolicka to też niby muzułmanie? Baskowie? W wielu krajach terroryzm jest i nie zawsze związany z muzułmanizmem, a że tam powstał to już inna bajka. Ten gośc jest ułomny

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Bronisz swoich, to czyni cie wspolodpowiedzialnym za wszelkie ataki terrorystyczne na swiecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398




:D

Kuhwa zamknij się żyjesz na moim kontynencie w moim kraju!!! :D So STFU !!!! Bo ci kaze polerowac mi buty :D

Po tym filmiku musisz zdecydowac sie na 15-scioro dzieci zeby ratowac Europe :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
I jak tam blase>? Robisz 15-nascioro dzieci w imie swoich idealow? :D Czy twoje poglady to tylko puste slowa ? :D

Wy jestescie zesrani jak Rzym przed chrzescijanami... i macie racje bo tak jak rzym skonczycie :D Ale ja bedac prawdziwym hardcorem jestem niewzruszony :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-01-28 17:33:24

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
kuhwa panowie zmiencie dilera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a dasz mi wieksza znizke niz moj dil? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Prawdziwy hardkor? Zdrajca narodu, ze strachu przed porazka popierajacy terrorystow, na bramce tez tak robiles ze jak wpadala konkretniejsza ekipa, to pomagales im lac swoich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pewnie udawał ze nic sie nie dzieje albo ze tam nie pracuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium