SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192783

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no widzicie to tylko podkresla wasza zayebystosc

a z prawem jazdy moim to jest tak jak z MAriusza certyfikatami, on ich nie ma ale wie ze jego ang jest 1000x lepszy niz moj, a ja nie mam prawo jazdy ale wiem ze bym prowadzil autobus 1000x lepiej niz ty :D

w sumie to moja 3-letnia corka prowadzila by go lepiej no ale nie chcialem kopac lezacego ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobisz se za benefity prawo jazdy kupisz passata tdi za 300 funtów od Pana Pakistańczyka, będzie fajnie
no i 5 razy podchodzić i nie zdać?

wiesz jak mnie Policja złapie bez tego itsel czy jak to się nazywa to mi nic nie zrobi, bo niby za co, ale jak Ciebie złapią bez prawka jak będziesz jechał passatem to będzi lipa i miesięczne benefity pójdą na "przeprosiny" w sądzie

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-01-06 00:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Z tobą leyus to jest tak że dopóki nie masz papieru (te twoje ilts-y, pks-y i inne badziewia), to sam nie wierzysz że coś umiesz. A my po prostu wiemy że jesteśmy z czegoś nie-do-wyjehbahnia
Wierzę w umiejętności twojej córki, możemy się zmierzyć, na ciebie nie będę marnował czasu, nie masz nawet paska w TDIku to o czym my tu rozmawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja go podziwiam że się w końcu przyznał że nie ma certyfikatu na jazdę samochodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Damy mu certyfikat za odwagę cywilną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


taki chyba styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wypasiony dzięki chłopaki :D

Ale spox już blase na pm mi sprzedał swoje prawko bo jak wróci do PL to powie, że zgubił dadzą nowe, więc od kwietnia będę kierował autobusami w Newcastle

Nie jest istotne czy wiesz co umiesz istotne jest czy inni to wiedzą a od tego są certyfikaty :D Zakładam, że panów policjantów nie bardzo interesuje, że potrafię zawrócić używając ręcznego z bardzo duża prędkością na raz a nie na trzy jak wymagają na egzaminach skoro nie mam prawa jazdy to i tak se mogę tylko opowiadać i ponosić konsekwencje jak każdy inny :D Tak samo możecie wy o sowim angielskim i innych umiejętnościach typu mycie 500 talerzy w 1 minutę 26 sekund, gadać to se możecie ale jak przychodzi co do tego to wypadacie jak ja za kierownicą :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Teeeee wypassss też taki chcę
Nasz jewropejczyk z pakistanu miał dostać za odwagę przyznania się do nie bycia natural-born driver
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



taki w stylu retro, czarno -biały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Spoko ley, polecony w drodze, mam nadzieję że jesteś choć w połowie tak nieładny jak ja, rozjaśnisz skórę, przytniesz brodę i pejsy, to tedy psy nic nie zwąchają
Mam 0pkt na razie, pamiętaj że tu nie chodzi o to kto ma więcej, jak cię policja zatrzyma, to nie poprawiaj przy nich wykroczenia żeby mieć więcej punktów na lajsens
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium