SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192890

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32834 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403005
Wujek w kebabie od złapanej sztuki płaci? Psy na lamba, szczury na czikena, bezrobotne panny na sex-party w kuchni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
hmmmmmmmmm LEYUS co ty bierzez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kto by na to gowno amrnowal lamba czy czikena, ci polacy co u ans wynajmuja to oni maja na chacie tyle, ze jak chca 2 funty znizki na czynszu to nam lapia. Mowimy im ze mamay na uboczu tez zoologiczny i ze sprzedajemy ze znizka szczury i psy

KAROL: dopalacze :D a powaznie to nic samo mi tak wychodzi jak se troche onetu poczytam to mam taka trollowa wene :D wiec wrzucam te smieci tu dla jaj bo tu ludzie kumaja ze se jaja robie, a tam jak wrzuce to 100 osob bedzie mialo cisnienie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
Dopiero zobaczylem ze nowy spam. Ale jest blad. Ja nie mam 40-stu posiadlosci tylko 39





Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2010-10-13 23:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
kurva....i gdzie gole dupy???? Zawsze gole dupy byly na poczatek???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie wiem, zescie nie wrzucali bo niewiedzieliscie ze w tym dziale jest spam post :P nadrabiajcie teraz :P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Zamknac spam i jeszcze raz nie ma ani golych dup a i ankieta jest zla bo caly czas biore i jeszcze nie przedawkowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388265


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659




Leyus z kumplem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium