SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192860

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-03-29 01:08:19

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zresztą nie ważne

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-03-29 01:20:42

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
Mariusz, gratulacje! Gdyby nie to ze masz dzieciaka w drodze to juz bym cie ustawil za oczernianie mej krystalicznie czystej persony, ale daruje ci tym razem przyszly tatusku. Swoja droga ciekawe skad wiesz ze to akurat za tydzien bedzie? :D
W ramach zadoscuczynienia mozesz dac synowi na imie Blazej Artur, zapewniam ze wyrosnie na wielkiego czlowieka :D


P.S. jak mie ktory jeszcze skasuje temat co to nad nim pracowalem ciezko, to zrobie mu z d... jesien sredniowiecza! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
dobry hit!! a wam powiem juz sie spam rozje.bal bo ktos zaj.ebal w piec amina :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
mariusz gratulacje siemka ja wlasnie pije kawke ide do halfordsa odebrac rower bo wczoraj zarezerwowalam do tego bagaznik i fotelik dla dziecka czyli piknik w drodze jak pogoda dopisze

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
poczuła dłoń jahwe





mistrz klasyki

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
kooorwa nie uwierzycie royal family mnie przewalila na 65f hahahaha rury!! poszedlem ostatnio do zasilku dorobic jeden dzien 11h czyli under 16hrs i okminili sie i dzwonili do mnie niedawno ze mi zabieraja zasilek za tamten tydzien bo bylem w robocie, nerwy puscily mi az...i tutaj panowie jest kolejny argument za tym ze po prostu sie nie oplaca robic bo cie okradna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ma ktos przepis na placka z platkami owsianymi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
2 żółtka 7białek.100gram płatków owsianych,do smaku trochę cynamonu a reszta to tylko czego dusza zapragnie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium