SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194446

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nic nie wiesz, ty nawet nie masz naklejki PL z tylu szyby ktore Jozek sprzedaje za jedyn 9.99 a dodaj one nastepuajce wspolczynniki +10 do brawury jazdy +200 do wyklinania jak ci angole sie wolno tocza -15 do umiejetnosci prowadzenia pojazdu +40% sznasy na prowadzenie pod wplywem -7 do znajomosci angielskiego w skali IELTS

i k... co Stachu to ma naklejke teraz polska tylko na tym bimbrze co pcha z pod lady, czy tma z pod progu swojego wartburga kombi

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a btw gram w CIVILIZATION 5 i jest wypas :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
gpw - da sie zarobic ale to i tak przypomina bardziej hazard. Nie ma tylu spekulacjii co bylo ale jeszcze daleka droga.
BTW ja czekam na FM 2011. Wezme sobie pare dni wolnego, krople do oczu, zamkne sie w pokoju i ogien. civ5 tez musze sobie 'sciagnac'

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2010-10-16 17:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
Leyus widze ,ze na GPW pogrywasz i dobrze. Ja teraz trzymam HB i certyfikaty na spadek ropy. Tam mi lepiej idzie, bo kiepski ze mnie benefitożerca ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie no ja jestem dobrym benefitozercom :D

mysle wlasnie czy z GPW nie przerzucic sie na angielska gielde bo w zasadzie wszystkie ksiazki ktore teraz czytam o graniu sa po ang, nie czytam juz po polsku, wiec mysle z ei latiwje by mi sie gralo, i rynek postepujacy bardziej z zasadami.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5447 Napisanych postów 15468 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388791


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Czy w tym filmie jest jakies drugie dno ktorego ja nie widze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato