SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194437

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kuhwa widzisz? I jak tu mu nie dokuczać :D A potem do mnie pretensje :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Leyus Od dziś żadnych pretensji.

Warezz A ja myślałam, że jest większy
U nas podobnie z tym słuchem u starszej. Młodsza jeszcze jest ok Chyba lepiej sobie radzę z niemowlakami niż z przedszkolakami.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591


hot dog

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
u nas w miescie tez sa popularne :D









“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
osobiscie lubie bez musztardy ale to kwestia gustu :d

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
hejka wszystkim co u was widze ze mariusz jest pod uwaga maja cie na oku nudzi sie trzeba cos brobic,warezz co u ciebie?
A tak swoja droga to szykuje sie do london maraton 26.miles mam troche biegania i jeszcze tu mam taki maly half maraton za miesiac,zna moze ktos sklepy w londynie z naprawde dobrymi butami.?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://www.sweatshop.co.uk/

mają takie bajery do biegania, że wypas, jasne drogo ale cóż, bieganie to tani sport ogólnie więc skoro odchodzą comiesięczne karnety itd itp to moim zdaniem warto na sprzęt wyłożyć. W większości dyscyplin musisz wyłożyć na sprzęt + karnet co miesiąc. Nie wiem ile już władowałem w SW ale samo członkostwo w ZT Fightskool to było 75 miesięcznie (karnet studencki, normalnie 90). :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Siema Zanett u mnie po staremu duzo pracy maly rosnie zona wkurvia etc
Masz dobry sklep w Londynie
http://www.londontown.com/LondonInformation/Shops/Manolo_Blahnik/7a27/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Warezz Każda baba wkurvia swojego faceta i vice versa. Niestety. Mój się dziś zabrał do roboty- pokój dziewczyn odkurzył, razem z tymi kurevskimi puzzlami piankowymi , które sobie można w d.upę wsadzić.

Zanett Jak Twoja córa? Jak sobie radzisz? Co to za maratony?

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato