Paweł Ładziak czyli "Polski Wiking" staje się coraz bardziej popularny, a na Instagramie ma już ponad 400 tysięcy obserwujących. 35- letni Bydgoszczanin po raz pierwszy wystartował w zawodach w 2012 roku zdobywając 3 miejsce w kat. do 80 kg. W tym roku spróbował swoich sił w męskiej sylwetce, zajmując 6 miejsce. Prywatnie jest modelem oraz trenerem personalnym. Jeszcze dziesięć lat temu Paweł wyglądał bardzo przeciętnie. Zwyczajny koleś, na którego nikt nie zwróciłby uwagi. Dziś piszą o nim nawet zagraniczne media. Pod starym zdjęciem napisał: “Pamiętacie to stare zdjęcie? Zgadzam się, że jest fatalne, ale to właśnie motywacja dla mnie i dla was. Tak jak każdy z was walczę ze swoimi słabościami”. Zaczął intensywnie trenować kilka lat temu. Jego wygląd to zasługa wielu treningów i godzin spędzonych na siłowni.


Wiele osób wydaje tysiące złotych, by wyglądać młodziej i powstrzymywać skutki starzenia się. Paweł wywołuje sensację na Instagramie, celowo postarzając się. Wygląda na to, że dobrze stonowany wygląd starszego mężczyzny bardzo dobrze przyjmuje się na Instagramie, a Ładziak uważa, że ​​wyglądając na starszego od innych modeli fitness, wyróżnia się spośród tłumu. Włosy Pawła zaczęły chyba siwieć bardzo szybko i wygląda na to, że był niezadowolony z tego faktu i zdecydował, że pofarbuje je na biało. Wydaje się, że decyzja opłaciła się marketingowo. Aby kontynuować promowanie tego przekonania, Ładziak wydaje sporą sumę pieniędzy, starając się wyglądać na znacznie starszego od siebie, mimo że jego ciało wygląda młodo.

"Polski Wiking" porównał się do Gianluca Vacchi włoskiego, bardzo bogatego biznesmena (post już usunął, tak jak wiele innych zdjęć). Vacchi jest jednak znacznie starszy od Ładziaka, więc post wywołał falę hejtu na Polskiego Wikinga. Jak Polak zdobył tylu followersów? Zaobserowaliśmy, że wrzucając zdjęcie przeważnie oznacza na nim kogoś znanego, z dużą liczbą obserwujących. W ten sposób prawdopodobnie zyskuje komentarze i lajki pod zdjęciami. Niezbyt wiele mówi podczas wrzucania filmów na Instastory, a jak już to tylko parę prostych zdań po angielsku. Ostatnio wrócił do swojego naturalnego koloru włosów, jednak zdjęcia nie miały już takiej popularności. Zobaczcie zdjęcia "Polskiego Wikinga". Co myślicie o jego stylówce?
 

Komentarze (4)
skint73

Sylwetka super, ale wszystko pozostałe - no cóż, nie moja bajka. Robienie wszystkiego tylko po to by zyskać sławę? Czy to ma sens? Widać niektórzy się tym "żywią" i jest to takie współczesne niestety. Ja już chyba pozostanę "staroświecki"

0
Żubroń

Staroświeckość , to normalność.

0
maly999

dobry tatuaz . ktos ma wzor?

0
Żubroń

No ładny jesteś, ładny. Wypielęgnowana bródka i pierożki bezglutenowe na obiad.

0