SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192911

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o to czy gdzieś od strony rządu się nie dopatrzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Jeden tydzień w 2 pracach? So what? A o tym że cię zwalniają z jednej to revenue skąd ma wiedzieć? Chyba że to oni płacą redundancy, ale niby dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jezeli nie wezmie sicka panstwoego to nie

jak zorbi zeby nie wziasc? czy ten ziom ma dzieci? jak tka nalezy ci sie neiplatnego 2 tyg w roku czy jakos tak wiec niech zadozwni ze sie dzieci rzochorowaly i musi zostac w domu bo zona w PL

inny patent, siostra w PL ciezko, chora musze leciec, jasne kasy za te dni nie dostanie ale redundancy mu nie ucieknie a to wazniejsze.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
revenue placi sicki powyzje 4 dni jak dorze pamietam - z tad

moga cie oskarzyc o benefit fraud wtedy a to tu jest criminal record.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Revenue płaci jak nie masz socjalu w pracy, mi sicka czy też paternity leave wypłacił pracodawca. Jak nie jest pewien na czym stoi to leyus nawet napisał coś mądrego, bezpłatny urlop na żądanie i z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak urlop to moga nie dac, jak zadzowni ze wlasnie jest na lotnisku bo siostra ciezko chora to juz nie maja wyjscia i nie beda chamami

na dzieci nalezy mu sie prawnie, wiec jak am dzieci niech zadoznwi ze sa chore, zona w PL, on musi zostac w domu i tyle, nie jest to platne wiec nikt go nie ebdzie za to ganial

zalezy jaki amsz kontrakt mi pracodawca dopiero po 2 latach sicki palcil ale i tka palci ci pierwsze 4 dni, potme placi panstwo 80% pracodawca nadla mzoe ci dolozyc te 20% jezeli tka jest w kontrakcie, niestety wiekssoc pracodawcow nie jest tka mila :D

ide o***ac kaszanke i odbebrac corke zprzedskzola

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Mój pracodawca nie płaci za pierwsze 3 dni, potem dostaje 80% stawki, w tym od państwa ani pi.

Przedszkole też masz za free, You lucky b... ?? Chętnie bym swoją posłał, za 5 dni ma osiem miechów, wyrośnięta jakby miała roczek i przed chwilą zrzuciła mi dekoder polsatu z półki pod TV, a teraz uciekła gdzieś z ładowarką do koma i szarpie za sznurki od żaluzji sądząc po odgłosie... Idę lepiej sprawdzę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra Leyus, co myślisz o tym?
http://knowledgetoaction.co.uk/micro-forex/index.php?gid=gb_goo_ICM
pisałeś swego czasu o Forexie, tu oferują kurs za darmo (za darmo to można w ryj dostać, więc gdzieś musi być chaczyk, tylko nie wiem gdzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Za darmo to mozesz komus fasole gwizdnac!!!!

Albo dolot powietrza w Pasacie TEDEIKU przeczyscic..........
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium