SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192793

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no poza ta cholota to sie nie rozni duzo od reszty UK, i chyba nie powiesz mi ze u siebie placisz duzo drozej. Mega tanio tez nie jest lookinj szkocje/glasgow/manchaster. Brighton i tamtejsze ceny faktycznie eliminowalo ta cholote, zwyczajnei obok byl londyn gdzie ceny te same a latwiej o robote bez ang, wiec nikt nie siedzial w Brighton kto byl tepakiem.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
550 za terraced 2 double bed i to jest u mnie w mieście tanio bo chodzi i po 600 i wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja tam miałem 1 prace chwile beret bo mnie polaczkowaty szef i c***a zrobił,tak to niespecjalnie szukałem roboty przez długi czas.dziś poskakałem po agencjach i niespodzianka nima roboty,no myślałem ze sie załamie hehe,a tak to pracowałem z normalnymi ludzmi tylko ze sie w c*** nasłuchałem

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-02-08 15:57:41

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
styczen/luty lipa z robota, jak nromalnie styknie 5-10 telefonow lub 5-10 CV zeby znalezc robote tak w tym okresie to 40-50 CV. Jak roznioslem keidys w lutym 80 CV w dwa dni to tylko z dwoam robotami sie odezwali. Jak przyszedl marzec, juz dawno pracowalem, to nagle sie ockneli i bylo z 5 telefonow kolejnych. Oni mozgu nie maja, zatrudnienie pracownika w styczniu/lutym na part-time jak mozna sobie przebierac w pracownikach duzo nie ksoztuje, a potem w marcu nie trzeba blagac pracownikow zeby przyszli. Niestety wiekszosc pracodawcow nie mysli w ten sposob.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ogólnie derby to dziura i zawsze była lipa z praca z tego co słyszałem.wszystko w czym można mieć robotę od reki znajduję się poza miastem albo w okolicach,zawsze mógłbym sie udać na słynne flowersy w mieście gdzie menadzerem jest nędzny polaczyna któremu sie wydaje że jest nie wiadomo kim ale za nerwowy jestem benefitów tez cepy dać nie chcą jak sie pytałem,a kasy na suple zaczyna brakować.oj bidna mamusia będzie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
550 za 2 bedroom to nie jest zle, w Brighton tyle pokoj stal. Wiadomo tutaj za 495 mam 3 bedroom, ale to jest wyjatkowo tanio nawet jak na ta okolice. Zwykle 400-450 = 2bedroom flat. 2 bedroom w Brighton CONAJMNIEJ 800, i to czlowieku mususiz zarabiac 2.5x czynszu zeby ci agencja wynajela albo plac za 6 miechow z gory.

Pikaczumba - bo ty zle formulujesz pytania, tych *****i nie trzeba sie pytac "czy dostane zasilki" tylko " dlaczego jeszcze nie ma pieniedzy na moim koncie skoro stracilem prace!!!" :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
bo należymy do euro kołchozu i po przepracowaniu pełnego roku coś mi sie należy tak to mogą mi czas do emerytury doliczać.kraje z po za unijnego kołchozu nie muszą czekać na benefity,przynajmniej tak zrozumiałem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ze kuhwa co?

oni sie nawet nie wysilili zeby cie dobrze sciemnic :D Zgodnie z prawem UE pracownik migracyjny nie moze byc traktowany inaczej niz lokalny. Stad jest prosty wniosek ze skoro lokalnym sie nalezy to i tobie (status pracownika migracyjnego zyskujesz po przepracowaniu roku). Sa przepisy ktore mowia rozne gowna..... nie zmieniaja one jednego faktu prawo UE jest nadrzedne do prawa UK, wiec sie moga cmoknac w dupe ze sowimi wywodami.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no niestety nie przeskoczę ich 2 urzędasów mi tak powiedziało.fajnie by było kase dostawać za nic ale tak po mojemu a c*** im wszystkim w dupe niech ten hajc przeznaczą na swoje niedorozwinięte dzieci

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja im nie odpuszczam, probuja mnie sciemniac od lat. CAB, Shelter, jest w ch... organizacji ktore wykloca sie za ciebie i za darmo. Jasne trzeba sie nachodzic, naklocic, nawypelniac itd. Ale jak sie nie zaczniesz klocic to ci i 100 urzedasow powie to samo, oni maja z gory narzucona spiewke ktora maja zbywac polaczkow. Dales sie gladko zbyc? Prowzja dla nich nie?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium