SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192841

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde, nie wiedziałem że sfd takie fajne nagrody funduje &amp

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-10-28 00:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Odrazu kontrakt w tancu z gwiazdami, potem taniec na lodzie, rozmowy w toku i pewnie dzien dobry tvn czy jaki hvj.

ps. szydzisz widze z nagrod, trzeba to zglosic w odpowiednim dziale


Mam wizje, zadaja ci pytanie: Jak osiagnales tak wspaniale forme???
- w spamie polonusów

Zmieniony przez - Wasal w dniu 2010-10-28 00:41:31

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja szydze? gdziez bym smial, slina mi cieknie odkad przeczytalem i mam zmazy nocne jak za dziecinstwa :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmazy dobre były, zwłaszcza pierwszy raz człowiek się dziwił i nie wiedział o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no to pomysl 15 lat pozniej powtorkajak zobaczylem nagrody SFD! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
A tu w koło Macieju... teścio, taniec z gwiazdami i zmazy nocne
****tycznie jak się człowiek trochę ponapina na forumie, to od razu ze 2 centy w bicku idą i 10pkt rispektu na dzielni...


Robił ktoś tzw. okresowe badania kontrolne, na co można liczyć? Idę do GP, mówię że nic mi nie jest ale chcę się zbadać, krew, mocz, inne takie, robił to ktoś tutaj? Może rzucić słówko, że człowiek brał jakieś dziwne suple i zrobią jakieś dodatkowe badania? Nie wiem, wymaz szyjki, czy co tam można dostać?
Poważnie pytam, ostatnio znajomy, co prawda stara dupa z niego bo już 40 na karku mu siedzi, poszedł do GP i skończył na operacyjnym, pomyślałem że może sprawdzić co tam pod maską u mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zeby sprawdzic co u ciebie pod maska to musisz isc do ginekologa :D

A powaznie jak znam sluzbe zdrowia w UK to idziesz, mowisz i robia! Poiwedz tlyko ze chcialbys sprawdzic jak twoje zdrowie i czy mzoe ci wszystkie istone badania zrobic. Wiem ze kiepsko u ciebie z jezykiem wiec ci to napisze po ang:

Łudż ju konsider duing mi a blołdżob misis doktor? bigos ajm ryli intu łoter sports end rimming end dis łil bi gud start.

jak mu tak powiesz to albo dostaniesz najlepsze badania okresowe w zyciu albo.... nie dostaniesz. Jak widzisz wspomniałem w drugim zdaniu, że martwi cię to szczególnie w twoim zdrowiu że jadłeś dużo bigosu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Dzięki leyus, ale ja nie korzystam jak ty z opieki podstarzałych pakistańskich doktórów... Powiedział ci że kiepsko u ciebie z językiem? Promocja w ASDA na banany była, trenuj karkiem!
A jak cię zapytają:
Łudż ju lajk tu bi gang banged baj mi and maj tirtiin frjends?
To znaczy że jesteś tak ważnym pacjentem dla nich że zwołają konsylium lekarskie żeby niczego nie przegapić...

Powinniśmy otworzyć nowy temat: "Podstawowe zwroty w brytyjskiej opiece medycznej - poradnik emigranta"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Mariusz Kaizen jest OK 1cap 500mg

5Htp musze sam wytestowac dobre przed spaniem :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium