SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192792

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie da się
jak podniosą te opłaty to tu ludzie będą kończyć edukację na A+ a o ludziach po studiach to będą w książkach czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ch... z tym Mariusz, sram na to, jak mi zawolaja tyle samo na NEWCASTLE uni to osram to i za rok na medycyne. Newcastle Uni wymaga 7.0 na medycyne no to tyle mam, przez rok zapisze sie w collegu an access to higher education medicine, popraiwe IELTS na 7.5 zbey zadnych watow nie mieli an 100% i medcyyna nadal jest wyjatkiem. Przepisy odnosnie SIVS sa dla mnie teraz nie jasne, nie ma szczegolow w faq albo ja ich nie widze (http://www.hefce.ac.uk/pubs/hefce/2007/07_27/#explain oraz http://www.hefce.ac.uk/FAQ/elq.htm#q8). Nie ma co na ten rok nic innego i tak jzu nie wykombinuje! Zwyczjanie zloze papiery, zaczkema na rachunek, zaczne sie klocic. Jak nic nie wywalcze to ch.... za rok na medycyne i olac to.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
załóżmy że po uwolnieniu cen koszt roku będzie wynosił 7 tys funtów rocznie
doliczmy do tego koszt wynajmu pokoju, załóżmy 300 funtów miesięcznie z opłatami
do tego ze 200 funtów na skromne życie to koszt 500 miesięcznie
daje to 12 tys funtów rocznie, czyli po 4rech latach studiów 48 tys funtów
są pożyczki studenckie, kredyty itd, ale to dalej daje kwotę za jaką można kupić dom 2 bed do remontu w większym mieście w przeciętnej dzielnicy - to kogo na to stać?

co do kredytów to znam takich co te kredyty studenckie w pl brali, dziś beczą że kilka lat po studiach a spłacać trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
bzdury :P

lacznie poand 17 k rocznie dostane samych dodatkow studenckich. Nie ma tu 4 latach studiow sa 3. Kredyt jest na 0%, czesnych nie uwalniaja 3200 jest i ebdzie + inflacja, oszukali wyborcow nic nowego :D NA splate kredytu masz 25 lat tutaj jak nie splacisz w tyle to... ejst umazany! i zarbaiajac 20 k placisz cos kolo 37 funtow miesiecznie, a zarbaiajac ponziej 15 nie splacasz nic!

Jak mi powiesz inny spsoob przy mniejszych kosztach zeby miec ffajna prace i zarabiac 25 k (inzynier) - 50 k rocznie (lekarz) to nadstawiam uszu. A i dodam ze musi to byc zrobione w terminie 3-5 lat.

Wiesz jak tak zaczac to nic sie nie oplaca, nic nie warto, nie po to tyle kombinowalem te wsyztskie benefity zbey zrezygnowac z planow o studiowaniu. Tyle czasu mi zajelo rozgrzebanie systemu ze se nie odpuszcze i tyle. Najwyzej podejde zinnego konta. Nawet jakbym mial doplacic do tych studiow to moim zdaniem warto, i tyle.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro stawki nie uwalniają to czemu Ci zaśpiewali 9 tys?

poza tym ja bym chciał iść na studia do York University na informatykę zaocznie, (jedna z tych: http://www.york.ac.uk/admin/uao/ugrad/courses/programmesatoz.cfm#C a konkretnie ten: http://www.cs.york.ac.uk/undergraduate/ug-courses/cs/ 3 letni bachelor), york, bo gdzieś czytałem ranking że stoją w pierwszej 10ce w UK jeśli idzie o IT.
powiesz mi jak to zrobić żeby było jak najtaniej?
studia w PL już mam

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-10-28 15:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zaspiewali 9 tys przez to co ci dlame linki! Bo mama studia z PL! Jezlei chcesz studiowac na tym samym lub wyzszym poziomie to placisz wieksze czesne ustalane przez uniwerki INDYWIDUALNIE! Sa przedmioty ktore sa wyjatkami (patrz moje linki) ale informatyka do nich nie nalezy. Wiec bedzies zmial dzieciaka to tez ci kolo 17 k rocznie dadza, ale reszte musisz sam wylozyc. Plus tkai ze na zone naleza ci sie andal tax credityy i housing benefit wiec to ci pokryje koszty zycia na luza, wiec te 17 k to tlyko na studiowanie ALE nadal kokoswo to nie bedzie jak ci przyjdzie 9 k rocnzie za same studia wybulic!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dostenę te 17 tys to mogę dalej pracować na full time?
bo jeśli tak to mogę opłacić te 9 tys a resztę na cele charytatywne oddać (np spłacać mortgage w Polsce )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
part time a zona moze full time

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Skoniczće mażyć o stódiach matoły polaczki (i ty pakusiu), jak ja stódiowałem to wy ripowaliśćie czikeny w fabryce, teraz mam 50 tałów rocznie bez wyhodzenia z domu, a wy dalej mopujecie kuże sraki w ubojni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium