SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192819

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no ja mama z dziewicy ale upload to jest zal.pl i nie moge ise na torrentach rpzez to dobrze pobujac. Kabel z o2 idacy przez linie bt ma moj braciak i nie narzeka

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam virgin, był czas że muliło niesamowicie, dzwoniłem, nic nie zrobili, to im napisałem list że kasuję direct debit aż nie naprawią mi łącza, naprawili szybko, drugi raz ten numer nie przeszedł i za skasowanie dd dostałem jakieś 20 Funtów grzywny
tak czy siak, teraz łącze ładnie chodzi, nie narzekam, a mam te najtańsze up to 10 MB, choć w rzeczywistości rzadko osiąga więcej niż 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kabel był bt,net jak śmigał to nie wiem.potem matka zrezygnowała z bt bo poco płacić jak sie nie używa.sie żem ja zjawił waść pan światowiec i jest jak jest,2 razy u chamów byłem i sie nie zjawili.zmieni sie w końcu chatę to sky chyba zaatakuje(przynajmniej reklama jest zachęcająca)jak na razie na 3 chyba zmienię ale coś niby net sie szybko kończy w tym dziadostwie/lepsze to niż wieczne rozłąnczanie sie neta z o2 ale sprytna zemnie blondynka informatyczna i po zamontowaniu odpowiednich programów rzadko sie rozłącza

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
sky -ssie, mialem wiecej nie chce
virgin - ujdzie
o2 - moj brat ma po linii telefonicznej bt za 8 miesiecznie i jest zadowlony a upload ma lepszy niz ja w virgin, ale osobiscie nie testowalem

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Ja mam dziewice i faktycznie waska w kroku, upload lipa

Niech sie pochwali jeden z drugim co u pakola podnajmuje, ze macie gratis neta w promocji sekundowej, tzn za kazda sekunde online minute dluzej ripujecie szczury do kebabow po godzinach ujezdzania ZMYWa Dlatego was nie ma w weekendy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mamusia ma domek

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase - odpadlem dalbym soga za caly post ale niby mi sie wyczerpaly :D

Od 23 dzisiaj rusza forex wiec oczekuj mojej i Mariusza zayebystosci znowu :D bedziemy wklejac screeny i szpanowac blingiem od poniedzialku :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Jestem zalogowany wiec niesmialo moze blysne pewnego dnia with you :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie fajno muze



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no mam nadzieje ale pamietaj ze zeby zablysnac musisz zrobic jedna z dowch rzeczy:
1.CIEMNA STRONA MOCY: zarobic wiecej niz leyus - czyli 2% portfela w 2 dni (to tyle co w 6 miesiecy na lokacie :D) Jak tak dalej pójdzie to w miesiąc zrobię 60% czyli tyle co w 15 lat na lokacje
2.JASNA STRONA MOCY: przej.e.b.ac wiecej niz Mariusz - czyli w dwa dni 22 000 funtów - czyli 44% portfela w 2 dni :D to taniej jest wciągać koke ale ze to jasna strona mocy to chcial to chlopak zrobic moralnie a nie przez nozdrza :D

Inaczej to będziesz lipny!!! :D I screeny muszą być na bieżąco :D Żeby odpowiednio blingować. I niech mocz będzie z tobą!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium