SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192867

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
juz afternoon nazista w kominiarce zaraz wroci z prac przy zamiataniu i bedzie swoje nostalgie ideologiczne wypisywal heheehe :D numer tygodnia ten typ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
Możesz też zgłosić się do First-a jeżeli autobusy ci nie straszne, prawko kat B wystarcza bo PCV ci zrobią w zamian za zobowiązanie że 2 lata przerobisz dla nich, ale ostrzegam że trzeba mieć duuuuuużo cierpliwości do tej pracy
Ja nie mam aż tyle... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
znaczy sie ja niemam wogole prawo jazdy to raczej w ta strone kapa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak ja jestem nazistą to ty jesteś ciemniakdla takich jak ty to moge być numerem roku

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
dawajcie mi tu pomysly na robote na czarno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
selfemplyed i masz nieskonczona ilosc mozliwosci od transportow na lotnisko, po prowadzenie bloga czy cos w 90% interesow jezeli nie jest to handel nikt ci nie udowodni ilu miales klientow. Zaprzyjaznij sie z jakims arabskim taksowkarzem to Ci wszytsko powie, maja wize biznesowa i zglaszaja dochod 7000 funtow, przez co placa 100 funtow podatku rocznie w UK co pozwala utrzymac im wize biznesowa, tymczasem tygodniowo realny dochod na taryfie kazdy wie jaki jest i na bank nie jest to 7000 rocznie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
:) heh widzisz Ty to masz leb :D
kooorwa niewiem sam co robic za miecha mialem jechac lub dwa a poplynalem na robote a hajsy mialem oszczedzic na wyjazd kooorwa mac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
cukier z niemiec do polski sprowadzaj.100% przebitki

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no tak tylko mnie nie ma ani w polsce a ni w niemczech i tak sie kolko zamyka i tak hoooj bedzie trzeba granny bashing zastosowac :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium