SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192832

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
AAAAA Blase nie zpaominaj ze jak oboje praucjeice ponad 17 h to macie prawo do zwrotu do 80% kosztow przedszkola. PRzedskzole full time dla jednego dziecka to jakies 150 tygondiow, z tego zaplacisz 30 funtow reszte ci pokryja tax credity. Wpisz sobie ze masz 150 childcare i sprawdz ile ci sie bedzie wtedy nalezec (troche duzo zarabiacie wiec nadal moze sie wam nie nalezec 80% tlyko an przyklad 60% przez to, ale powienes czesc pokrcia dostac, to by wam ulatwilo zycie :D)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
25k rocznie? To chyba jak podatków nie płacisz, 2100x12=25200 ;) Razem mamy z 36-38k rocznie jak nic ;) Ja tam się zgadzam z twoimi poglądami, też wolę z córką posiedzieć niż w pracy, ale w mojej sytuacji za późno na to, jak za 3 miechy spadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Co do przedszkola, wolę już sam z małą siedzieć i nic nie płacić, niż kisić w domu sam i jeszcze za to płacić ;) Zresztą jak mówie, mamy 3 miesiące do zjazdu, przypuszczam że samo załatwienie tego mogło by tyle potrwać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no wiadomka jak 3 miechy to tez bym olewal zmiany

a 18-20 k mialbys po odliczeniu podatkow na jedno dziecko. wiec zawse licze roznice w kasie @na reke@ bo przed podatkami to nawet nie am co porownywac bo od zasilkow nie am podatkow.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
a czy ktos wie jak wyglada wynagrodzenie w PL po urodzeniu dziecka i jak dlugo sie to dostaje z ZUS'u?

Zmieniony przez - _Ayla_ w dniu 2011-01-03 13:17:17

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Gdybym nie chciał wracać, to pewnie stał bym u ciebie w kolejce pod domem po dobre rady z zakresu benefitowego survivalu
Dobra dosyć tego towarzystwa wzajemnej adoracji, poczekajmy aż Mariusz znów o coś zapyta, będzie okazja narobić boruty...


_Ayla_ wg google nie ma rewelacji:
http://wyborcza.pl/1,78488,3840074.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
mi raczej chodzilo o to, ze po urodzeniu dziecka pierwszy miesiac placi zaklad pracy a potem ZUS [bo ja mimo zamieszkiwania kraju dzikich cyganow, ciagle jestem zatrudniona w PL i tam oplacam ubezp. spoleczne], pytanie w jakiej wysokosci, czy to jest 100% czy 80% wynagrodzenia i czy biora pod uwage pensje podstawowa czy tez wszystkie dodatki?, bo te 12€ zasilku to moga sobie zatrzymac :)

Zmieniony przez - _Ayla_ w dniu 2011-01-03 13:22:47

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Historia zjazdu z "raju" jest dluga jak i lista zazalen, od standardu i cen nieruchomosci, po trudnosci z perspektywnami z powodu durnych licencji i ogolnej biurokracja. Jest drogo i trzeba zarabiac w kvrwwe zeby ci sie dobrze zylo i zeby miec life style jaki sobie wymarzysz, bo w bloku to ja moge mieszkac w polsce, tam chcialem miec dom nad oceanem, nie zanosilo sie na to dalej sobie siana, za marne mieszkanko nie bede 400k 20 km od centrum Sydney placil...albo za szope z drewna zwana domem, z widokiem na ocean, ale ocean domkow w Brisbane.
Poza tym to panstwo policyjne, po wizycie psiarni za "import nielegalnej broni" w postaci JEDEN PARY METALOWYCH KAJDANEK z ebaya z pelnym nakazem przeszukania, nie mialem watpliwosci ze ten orwellowski rezim nie jest miejscem dla mnie.
To make long story short.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Dobra dosyć tego towarzystwa wzajemnej adoracji, poczekajmy aż Mariusz znów o coś zapyta, będzie okazja narobić boruty... "

no więc pytam: jak jesteś taki moondry to mi powiedz czemu jesteś taki głupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
""import nielegalnej broni" w postaci JEDEN PARY METALOWYCH KAJDANEK z ebaya"
coś więcej? po co Ci te kajdanki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium