SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192864

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
Mariusz, nie myślałeś o karierze grafika? Bossski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja jestem natural born driver tylko egzaminatorzy tego nie wiedzą tak jak panie w collegu nie widziały waszych skilli językowych i mówiły: "I'm really sorry sir but this year, again, we can't allow you to take an exams, but don't worry I'm sure next year ESOL En1 will be spot on for you."

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Spox, do tej pory jeździłem na pakistańskim odpowiedniku NHS card i oni myśleli, że to prawo jazdy moje lokalne, wszystkie mandaty szły na imię: Fundusz, nazwisko: zdrowia. Więc to twoje prawko będę pokazywał tylko jak będę pewny, że nic nie zbroiłem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
założyłem konto na forex.com, te practise, dają 50 tys funtów, jak narazie straciłem jakieś 500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ściga się ktoś ze mną na forexie?
zakładajcie konto na forex.com to trwa miesiąc, po miesiącu kto ma najwięcej ten wygrywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
A ja próbuje wydostać od policji prosty liścik że mi auto ukradli i nih.ujam wysłali mi jeden z błędem w nazwisku i podający tylko numer sprawy, bez info co się stało. Jak mam na to wyrejestrować auto w PL? Od świąt dobijam się po drugi, ale babka która prowadziła sprawę jest na sicku, a inna którą dopadłem jest od 2 dni tak zajęta że nie ma czasu przeczytać listu z 3 zdaniami który jej wysłałem, dopisać do tego numery rejestracyjne auta i info że skradzione oraz odesłać to do mnie z właściwym nazwiskiem... 3min roboty, ale kuhwa nie za trudne to! Już lepiej by na benefitach siedziała leniwa sucz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
benefity sluza kazdemu :D

z nimi tak jest moja sprawa z pracodawca toczy sie juz z 6 miechow :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka sprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
Sexual harrasment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bym wypisał certyfikat seksual haraser of the year ale mi się nie chce, uczę sie i gram forexem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium