SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192845

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Algor:
Nie do Wiary ma lipnych egzorcystów i naliczyłem u nich już kilka powarznych błędów.

O kuhwa, to jest kilka storn dalej :D omg omg :D "powarznych" ja u niego naliczyłem już kilkaset poważnych błędów :D Matka powinna sprzedać Biblię i kupić mu słownik bo matura będzie w piz... :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dałem mu SOG-a :D

Chodziło mi o to jak się emanował podczs nawiedzenia, no przecierz nie wzywa sie egzorcystów bo kogoś głowa boli.

Jakie błędy najcęściej popełniaja egzorcyści?
Chyba najcześciej chcą wypędzić ducha, któremu trzeba pomuc. By niebyć gołosłownym przytoczę przypadek opisany błędnie przez wspomniany program Nie Do Wiary" (bo się mnie nie słuchali):
Nawiedzony był budynek. w pewnym momęcie pojawiły sie trzy krzyże na oknie. wtedy powiedzziano. :...na znak strasznych rzeczy jakie mają się tu wydarzyć"
Każdy egzorcysta wie, że dych czasem nie mogą sie przenieść do lux perpetua bo nie maja wystarczająco mocy i tby im pomóc trzeba się poprostu za nie modlić.
Czy tak tródno zrozymieć, że trzy krzyże oznaczają, że za spokój dusz trzeba odprawić 3 Msze Świete?!!!!! To takie tródne, czy ja rozuniem więcej od innych?

Jest moim idolem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie którym powinno sie zakazać telewizji hehe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ide spac bo to forum uzaleznia gorzej niz chałwa :D Chałwa natomiast kiedyś się kończy, a to forum nie :D

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former. Albert Einstein

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Leyuas Mam nadzieję, że się wyspałeś.

Coś mi powiadomienia szwankują, nie przychodzą od kilku dni.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w miarę, musze iśc spać bo jutro 6:00 do roboty, kuhwa jak ja nienawidzę tej pracy :D Nieważne jestem po pierwszej turze szkoleń biznesowych myślę, że najpóźniej w kwietniu założę firmę i ruszę pełną parą.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaką firmę założysz?
napisz mi to i ja założe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupiłem żonie telewizor w prezencie na walentynki, myślicie że dobrze zrobiłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
eeeeeee

zonie zawsze kupuje sie kwiaty i wibrator :D jak jej sie nie spodobaja kwiaty to niech sie p...... :D

TV no tak klasa pracujaca 15 cali :D My na benefitach to nie mniej niz 60 mamy na chacie :D

A powaznie to mysle ze niezly pomysl :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium