SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192811

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hey ho hey ho do pracy by sie szlo :D ALe nie kuhwa o 4:30 wstawac :(

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Błehehehehe :D A Szlachta śpi do 9 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
jak chvj. Szlachta śpi do 8. Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje
Kawa i jechane.
Ja pier.dole, jak mi się spać chce :/

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Do 8 w tygodniu, bo żona w pracy i dziecko wzywa. Weekendy "pozwalam sobie" nawet do 9, z tym że z pracy wracam 00:30-1:00 więc to są optymalne godziny wstawania :D

Leyus, pracuj pracuj, niech garb ci wyrośnie! Chcesz to Mariusz ma trochę ołverków do spylenia na zmywaku, 60h pw jak nic możesz machnąć, wiem że to twoje skryte marzenie, coś jak sztywny pal azji w ogródku! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kuhwa już dawno w domu po kąpieli i prze lapkiem :D Może wstaję o 4:30, może, zacyznam pracę o 6:00 ale o 10-tej juz jest po robocie :P 3-5 x w tyg po 4 h ? :D PErfect caly dzien wolny :D I co polskie misie ? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Niech odezwie się jeden emigrant nieudacznik co nie robi na zmywaku i nie musi wstawać do roboty o 4 rano jak rolnik, som tu tacy? Buahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wlasnie zmienilem prace z cleaning supervisor na warehouse operative, i jestem mega happy ze to moj ostatni tydzien w tym pseudo-supervisorowaniu w ktorym musisz odwalac ta sama robote co manager (bo manager ma wszystko w dupie) i cleaner (bo oni tez maja w dupie i ktos to musi poprawic). A jak cos to jeszcze probuja cie ochrzaniac.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
ja wstaję różnie :P

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
idę spać :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Nie gadaj że aż tak zmienkłeś! Co się stało z twoim tłentiforałerserwice? Sewendejsełik? Nie poznaje kolegi! :D

Łehehhehehehehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium