SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192871

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus, jak ja nawet nie wiedziałem jak się w to gra to co się spodziewasz?
teraz będę się odbijał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No i blase musisz of korz zyczyc mi szczescia w forexie i na studiach bo jak nie to wiesz co? A to:





"W drodze na szczyt, szczęścia życz zdrowia życz jak chcesz żyć!"

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz dokladnie tego sie spodziewalem ale nie powiesz ze nie jest zabawnie :D W koncu liczy sie frajda nie? Przeciez to tylko rachnki demo, wirtualna kasa, wiec robimy to tylko 4 fun :D

A dobra muza to to:


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus słuchasz muzyki typu "trol z onetu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oglądam filmiki o forexie i rozumiem jakim prawem mi z 50 tys zostało 16
myślałem że inwestujesz tylko te 50 tys funtów, a tu dochodzi leverage i marigin, obracałem w sumie nie swoją kasą, stąd takie duże spadki
leyus jaki leverage się ma na początku, 200:1?
a ja tak się głowiłem jakim prawem mając 50 tys funtów mogę kupić 1.000.000 pary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kazda paltforma ma inny leverege na niektorych mozesz anwet se zmieniac, musisz sprawdzic na swojej, na oandzie mozna zmieniac, nie wiem czy na realnym tez ale na wirtualnym mozesz se zmieniac

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402971
U mnie stadnard dzwignia to chyba 50:1 o ile dobrze pamietam.

W kwestii wyboru sciezki, istnieje jeszcze tzw Brazowa Droga Mocy, wywodzaca sie z nauk starozytnego wielkiego mistrza elektrotechniki, mojego guru z technikum inz Kiebzaka, ktory glosil w swej nieskonczonej madrosci, ze w nocy wszystkie koty sa szare. Natchnelo mnie to do odkrycia prawdy objawionej, ktora mowi, ze raz posmarowanej kromki drugi raz od chleba nie odkroisz!
Prowadzony ta oswiecona wiedza, od jutra przez 2 tygodnie bede grzebal w tym cholernym interfejsie gdzie jest ta p.i.erdo.lona opcja "buy" i gdy w koncu odkryje co bylo przede mna zakryte, zakupie pierwsza z brzegu pare, wrzuce screena na forum i po prostu zesram sie ze szczescia...












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja sie i tak zesralem bo pierwszy raz 2 dni pod rzad zyski :D Zwykle to bylo tak: maly zysk, wieksze ryzyko, wiekszy zysk, wieksze ryzyko , mega wtopa! I po kilku h konczylem prawie jak Mariusz. Potem tydzien to odrabialem grajac nie ryzykownie i powtarzalem scenariusz jak bylem juz na 0 myslac ze znowu moge zaszalec :D Bo kilku tygodniach grania i bycie na 0 na przemian z byciem w plecy sporo kasy mi sie nudzilo :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus myślę że powinieneś spróbować w realu
minimalna kwota na otwarcie konta to 250 funtów, czyli Twoje miesięczne tax credity
obstawiasz EUR/USD, przy dzwigni 100:1 i 100 pipów na plus masz już 50% zysku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
święty krzyżu obroń ten post
........////........
........////........
........////........
.//////////////////.
........////........
........////........
........////........
........////........
........////........
........////........

http://mistrzowie.org/16589

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-01-10 01:13:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium