SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194445

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
Miłujcie się i rozmnażajcie, a dobrobyt was nie ominie! Tak głosi przesłanie królowej dla wszystkich nowoprzybyłych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
redhand - nigdy tak nie robilem ani nikt kogo znam ;) a przedmioty w lusterku sa dalej niz sie wydaja ;) ale jak masz dobry uklad z landlordem to Arabowie (paskudni zlodzieje !!! ;) Robia to tak:
1. grosik.co.uk - strona ta lub wiele podobnych z przelewami do Arabii Saudyjskiej ;) ktore ciezko namierzyc. Przelewa tak Arab wszystko co ma na konto taty/brata/wujka. Ten tata , brat, wujek cyz inna osoba zaufana (taka ktora te pienaidze ptoem odda :D) wypisuje mu swiestek po arabsku (to ich obowiazek se to przetlumaczyc!!! Nie wtwoj rpoblem) ze bedac w Arabii pozyczyles od niego 30 000 funtow i teraz wszystkie te przelewy to stopniowe zwracanie tych pieniedzy!
2. punkt drugii , przekonuaj swojego lnadlorda zeby ten dal im swistek ze w ciagu 2 miesiecy maja sie wyprowadzic z mieskznaia bo landlord chce tam zamieszkac, zgodnie z brytyjskim prawem taki swistek od razu kwalifikuje cie jako bezdomnego
3. ida Arabusy do councilu i mowia: nie mam ani grosza a on mnei wyrzuca, nie stac mnie, wszystkie rachunki ida na splate tego dlugu 30 000 funtow bo mnie wujek wydziedzczy jak mu nie oddam. Jako bezdomny coucnil MUSI CI ZAGWARANTOAC ZAKWATEROWANIE, NIE WAZNE CZY MASZ DZIECI CZY NIE MASZ
4. od znajomego araba wiem ze councile sa cwane, beda ci szukac landlordow co ci wynajma taniej, beda ci dawac oferty nie do odrzucenia, niestey po przeprowadzce nie stracilem kontakty wiec jak dalej ten gaszcz ominac nie poradze, ale pamietaj ze czas gra na twoja korzysc nie na ich. NAgroda: mieszkanie councilowskie, ile takie kosztuje wiadomo, zaleznieod regionu ale sa to ceny niemal 2 x nizsze od rynkowych, podnjamujesz pokoje i mieszaksz za darmo i jeszcze dodatkowa kasa splywa, zreszta jak wniektorych regioanch za 1 bedroom placisz ponizej 200 to nawet podnajmowac nie trzeba.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Oczywiscie wszystko co pisze ma wartosc spekulacyjno/teoretyczna ani ja ani zaden z moich znajomych takich rzeczy nigdy nie robili a wszystkie posty sa wynikiem mojeje chorej jazni i czystym wymyslem ;) w zadnym wypadku nie robice teog w warunkach domowych bez uzycia profesjonalnych kaskaderow :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zakładać Wam te forum czy nie?

co powiecie na nieudacznik.co.uk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
LabadzPoStaropolsku.co.uk

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
Jedyny oblegany dział jaki mogę sobie na tą chwilę wizualizować to porady benefitowe leyusa, bo kto inny ma tu jeszcze coś do zaoferowania, poza narzekaniem na swoją pracę, kuśkę i ojczyznę? Pochwalcie się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ta niech sie odezwie choc jeden imigrant co pracuje mniej nzi 60 h tyg a ma wiecej niz ona:
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/features/3166938/Breadline-mum-got-60-inch-telly-on-benefits.html 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wklejałeś to wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
Niech się odezwie choć jeden emigrant który nie jest pierwszy raz na forum i nie widział tego już wczoraj...
Nie dość że ci dzień wyrwało z kalendarza, to jeszcze powtarzasz wczorajsze posty? WTF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jakiś bot jest, olać go
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato