SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194444

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
byl taki towar ale podelegalizowali :D teraz same szajsy ze spidow i opioidow, psychodeliki nadal dobre ale po to nie wracaja tak bardzo.

Generalnie to chyba z ostatnio najpopularniejszych rzeczy to klasyk:
http://www.myspace.com/infernalpills

blessed, po to wracali

Koru jako odpowiednik red bulla tylko lepszy i latwiejszy w zazyciu

I NASIONA! Nieraz widzialem koelsi zostawiajacych po 2000 funtow w gotowce na same nasiona, koniecznie to ustaw.

Jak mowie ze spidowych tak podelegalizowaliz e wiekszosc to teraz coffin based wiec slabo z wracajacymi, ten towar co nanaiego wolalai melow melow (pisownia moze byc zla, znam fonetycznie) tez zdelegalizowali to bylo uzalezniajace jak hera wiec brali to tonami

po popersy ludzie od pixow wracaj, bo jak sie zpixujesz dobrze dociagnac

gaz rozweselajacy ma sowich fanow.

psychodeliki jak amanita muscaria, peyotl (san pedro cacti), salvia divinorum, ayahuasca, impomea purpurea, hawaii woodrose (oba amja LSA dzialaja jak kwasik, tlyko krocej) sa wypasione nadal legalne ale jak mowie nie ma na to duzo fanow

Jak mowie najlepsza sprzedasz tzw party pills (niegzy z BZP teraz delegalizowane) +nasiona, drugie miejsce popersy +gazy rozeweselajac e+ tkaie mieszanki ziolowe do palenia (zwykle mega gowniane). Psychodeliki i towar typu kava kava jest wypasiony i andal mega mocny ale fanow na to nie am ale warto miec w asortymencie. Skontaktuj sie z dostawa na bank ci powiedza co najlepiej schodzi.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Kuzwa ale tego jest masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
bo co oni delegalizuja to od rauz wymyslaja nowe substancje, a biorac po uwage ze w roznych krajach w roznym tempie przebiega delegalizacja to co chwile sa nowe, UK jest tuz po swiezej delegalizacj BZP, spice i melow melow i kilku innych dobrych chemii. Na szczescie to co mnie by potencjalnie interesowalo czyli psychodeliki sa ciagle legalne i naprawde konkretne. ALe to jak dzieci pojda na studia to rpzetestuje wszystko :D Jak chcesz cos zezrec na relax to polecma kava kava, podobno tez na kilak dni likwiduje glod alkohoolowy wiec moze i taniej wyjdzie ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
meow meow leyus, byś miał kiedy gazetę z UK w ręku to byś wiedział, widocznie dalej siedzisz w paki-stanie i się podszywasz pod emigranta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus mieszka w Bradford to mu Wybacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
s.p.i.e.r.d.a.l.a.c kuhwy w chisnkich majtkach! Z pisowni mnie nie egzaminowali ! Pozatym moj sklep tego nie sprzedawal, zawsze daja pracownikom darmowe probki nowego towaru, i manager jak to zjadl stwierdzil: sry ale ja tego moim klientom sprzedawal nie bede :D wiec znam tylko ze slyszenia,

A GASETE MAM BIEDAKU W REKU CODZIENNIE, JAK JEST DZIEN RECACLYINGU OBCHODZE TE PUDLA I ZBIERAM Z NICH GAZETY, zanim jeszcze smieciarze je zbiora potem klade w kiblu i dzieki temu oszczedzam majatek na papierze toaletowym bo sie podcieram ta ich gazeta, wiec mozliwe ze pisownia mi sie troche rozmyla nie?!>!>!>? ale co ty polaczku ktorego ruchaja za 5Ł mozesz o tym wiedziec jak ty srasz na polu i nie wiesz co to kibel ani do co to paier toaletowy, dziwi mnie ze znasz jego odpowiednik : gazete ale kuhwo je.b.a.n.a pomylilo ci sie do czego sie jej uzywa, do sprawdzania speallingu to masz nauczycielke w collegu a nie The Sun!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uspokujcie sie polskie skuhwysyny
idzicie w rzece majtki wyprać

poza tym niech sie kuhwa wpisze choc jeden polaczek co nie chodził za małego w helaksach, som takie?








Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-11-04 17:55:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kuhwa ja do dzis chodze, a wy nie bo was biedaki nie stac na renowacje i najdrozsze pasy do butow ktore odnawiaja zlamane kosci! kuhwa

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie dziś można pośmiać, ale ja za dzieciaka o takich marzyłem a nie stać nas było więc nawet rodzicom słowa nie powiedziałem że chcę takie buty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
Ile ty masz lat, staruchu? Ludzie tyle nie zyja, a jak jeszcze nie zdechli to trzeba ich KUhWA O.D.J.eb.acz!
Za moich czasow to juz byl obciach w takich space shoes biegac po podworku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato